Strona główna
opoka.photoopoka.org.pl


2018-02-09 12:30
ek / Archidiecezja Krakowska

Log in love - zaloguj się do wspólnoty.

„Log in love - zaloguj się do wspólnoty" to hasło drugiej edycji wielkopostnych rekolekcji internetowych, których celem jest stworzenie wzajemnej przestrzeni inspiracji dla młodzieży.

Autor/źródło: www.diecezja.pl

Autorami codziennych rozważań będą młodzi i duszpasterze z dekanatów Archidiecezji Krakowskiej, którzy dzieląc się swoim doświadczeniem pracy w parafiach, poruszą tematy dotyczące pracy, przyjaźni, rodziny, wiary czy przyszłości.

Projekt LOGinLOVE jest inicjatywą młodych, którzy współtworzyli dzieło Światowych Dni Młodzieży w Krakowie, zainspirowanych słowami papieża Franciszka, by nie bać się marzyć o dobrych, pełnych miłości dziełach, ponieważ Bóg błogosławi właśnie takie marzenia.

Ubiegłoroczne rekolekcje „Log in love - zaloguj się do miłości" okazały się projektem, który w wielu uczestnikach rozważań wzbudził chęć obdarowywania i przyjmowania prawdziwej miłości w każdej sferze codziennego życia.

Każdego dnia na portalu misericors.org publikowane będą rozważania przygotowane przez młodych z poszczególnych dekanatów archidiecezji, wraz z zachętą do dzielenia się własnymi doświadczeniami. Na koniec dnia, przedstawione zostanie krótkie podsumowanie wraz z inspirującym cytatem.

Dodatkowym elementem towarzyszącym rekolekcjom będzie prezentacja działalności młodzieży dekanatów, która ma za zadanie zainspirować innych do budowania i tworzenia wspólnot młodzieżowych w swoich parafiach, podać pomysły na nowe inicjatywy i zintegrować młodzież archidiecezji krakowskiej.

Rekolekcje będą publikowane codziennie przez okres Wielkiego Postu na portalu misericors.org oraz Facebookowych kanałach Duszpasterstwa Młodzieży Archidiecezji Krakowskiej i Fundacji Misericors.


Zofia Świerczyńska


Podziel się tym materiałem z innymi:


 
Kliknij aby zobaczyć newsy zawierające wybrany tag: archidiecezja krakowska, rekolekcje wielkopostne, Fundacja Misericors, Log in Love