Strona główna
opoka.photoopoka.org.pl
2019-06-17 11:15
ek / Archidiecezja Łódzka

Łódź: Spotkanie z Pielgrzymem Miłosierdzia!

Organizatorzy serdecznie zapraszają w niedzielę 23 czerwca do Sanktuarium św. Antoniego w Łodzi–Łagiewnikach na spotkanie z niezwykłym gościem: Romanem Ziębą, Pielgrzymem Miłosierdzia.

Autor/źródło: Archidiecezja Łódzka

Program spotkania przedstawia się następująco:

18.00 Msza Święta

19.00świadectwo Romana Zięby i relacja z pielgrzymki „aCross America”

Na koniec – możliwość zadawania pytań Gościowi przy wspólnym grillu w ogrodzie klasztornym.

„Nazywam się Roman Zięba. Kilka lat temu przeżyłem utratę wszystkiego, co wówczas miało dla mnie wartość” – pisze Gość spotkania na swoim blogu idzieczlowiek.pl „Dziś tamte wydarzenia traktuję jako początek mojego prawdziwego życia.

Kiedyś byłem managerem w korporacji, prezesem firmy szkoleniowo-doradczej w branży IT, trenerem w dziedzinie zarządzania projektami. Dziś prowadzę małą pracownię pisania ikon bizantyjskich i pielgrzymując szukam dobrych pytań.

Pragnąc rozliczyć się z przeszłością i poznać czy istnieje dla mnie jakaś przyszłość, wyruszyłem w samotną pieszą pielgrzymkę z Częstochowy na Giewont. Tak zaczęło się moje pielgrzymowanie…”

Od tego czasu przeszedł już wiele tysięcy kilometrów pielgrzymując m.in. z Polski do Rzymu, z Ziemi Świętej do Asyżu…

W niedzielę 23 czerwca podzieli się świadectwami z pielgrzymiego szlaku z San Francisco do Nowego Jorku. Zapraszamy do niezwykłego, pełnego Bożego Ducha spędzenia Nocy Świętojańskiej w Łagiewnikach.”

Źródło: Archidiecezja Łódzka


Podziel się tym materiałem z innymi:


 
Kliknij aby zobaczyć newsy zawierające wybrany tag: pielgrzymka, świadectwo, pielgrzym, Roman Zięba, Łódź-Łagiewniki, aCross America