Strona główna
opoka.org.pl
2021-03-17 14:35
AC / Lewiatan/ PAP

Lewiatanki. Przyjaciele z sąsiedztwa. Startuje największa akcja konsumencka PSH Lewiatan

W poniedziałek, 15 marca, we wszystkich sklepach PSH Lewiatan rozpoczęła się największa w historii sieci akcja konsumencka, w której do zdobycia będą wyjątkowe maskotki „Lewiatanki”.

Autor/źródło: Lewiatan - Lewiatanki

Dzięki szerokiemu wykorzystaniu technologii rozszerzonej rzeczywistości w książce o przygodach Lewiatanków, kolorowankach, produktach oraz w aplikacji, ożywieni przyjaciele z Lewiatankowa będą bawić i uprzyjemniać czas najmłodszym klientom.

W ramach akcji Lewiatanki dostępnych jest sześciu pluszowych bohaterów, którzy mają różne zawody i pasje. Lew Olek, papuga Pola, niedźwiedź Maniek, żółwica Nelka, lis Rudi oraz żyrafa Beti – ich historie oraz niezwykła opowieść o Lewiatankowie, skąd pochodzą, zostały opisane w książce „Lewiatanki. Przyjaciele z sąsiedztwa”. Książka, zawierająca dodatkowo kolorowanki oraz gry i zabawy edukacyjne, będzie do kupienia wyłącznie w sieci sklepów Lewiatan za jedyne 9,99 zł. W kolejnych etapach, w ramach akcji dostępne będą również magiczna kolorowanka z brokatowymi naklejkami, kolekcja 6 mini puzzli oraz seria produktów spożywczych marki własnej sieci stworzona z myślą o najmłodszych.

Wyjątkowa akcja z wyjątkowymi narzędziami

Akcja konsumencka PSH Lewiatan wyróżnia się na tle działań konkurencyjnych sieci poprzez wykorzystanie technologii rozszerzonej rzeczywistości (augmented reality), łączącej świat rzeczywisty z animacją komputerową. Żeby z niej skorzystać potrzebna będzie bezpłatna aplikacja mobilna Lewiatanki, którą można pobrać ze sklepów Google Play i App Store. Dzięki aplikacji książka stanie się interaktywną zabawą, a samo czytanie nabierze innego wymiaru.

„Skanując oznaczone ilustracje będzie można ujrzeć animowane postacie czy zobaczyć w 3D pokolorowany przez siebie obrazek. Dodatkowo, zbliżając telefon z uruchomioną aplikacją do wybranej maskotki uzyskamy poradę dnia, a skanując obrazy na okazjonalnych produktach z oferty marki Lewiatan zobaczymy, jak ożywa postać przedstawiona na opakowaniu” – mówi Marcin Poniatowski, członek zarządu Lewiatan Holding S.A., dyrektor ds. marketingu.

Jak zdobyć Lewiatanka?


Za każde 30 zł wydane na zakupy w Lewiatanie można otrzymać jeden znaczek do wklejenia na specjalnej karcie do zbierania punktów. Robiąc zakupy warto też szukać produktów z oferty specjalnej, za które można otrzymać dodatkowe znaczki. Należy jednak pamiętać, że z puli produktów biorących udział w akcji wyłączone są napoje alkoholowe (w tym piwa), wyroby tytoniowe i papierosy elektroniczne, produkty lecznicze, preparaty do początkowego żywienia niemowląt oraz przedmioty służące do karmienia niemowląt.  Po zebraniu 10 znaczków można kupić ulubionego Lewiatanka za jedyne 14,99 zł. Jeśli chcemy mieć maskotkę bez zbierania naklejek można ją kupić za 39,99 zł. Akcja trwa do 6 czerwca lub do wyczerpania się zapasów maskotek w danym sklepie.

Więcej informacji o projekcie znajduje się na stronie kampanii www.lewiatanki.pl

Polska Sieć Handlowa Lewiatan to jedna z najdłużej funkcjonujących sieci franczyzowych oraz najbardziej rozpoznawalnych marek sklepów detalicznych na polskim rynku. Obecnie na terenie całej Polski zrzesza ponad 3.200 placówek handlowych zatrudniających 30.000 pracowników. W 2019 roku PSH Lewiatan zajęła 7. miejsce w rankingu „Największych pracodawców” Rzeczpospolitej. Łączne obroty, które w 2019 roku przekroczyły 13,6 mld zł, stawiają Sieć w ścisłej czołówce organizacji handlowych w Polsce. 

KONTAKT:
Adam Imielski
Lewiatan Holding S.A.
tel. +48 663-865-504
e-mail: adam.imielski@lewiatan.pl

-       
Kamila Żyżkowska
On Board Think Kong
tel. +48 601-805-484
e-mail: kgorczynska-zyzkowska@obtk.pl

Źródło informacji: Lewiatan

Logo PZU

Zamieszczone na stronach internetowych portalu https://opoka.org.pl/ i https://opoka.news materiały sygnowane skrótem „PAP" stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie. Chronione są one przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez Fundację Opoka na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.

Więcej ważnych i ciekawych artykułów na stronie opoka.org.pl →


Podziel się tym materiałem z innymi:


 

Polecamy
2021-03-17 12:47:30
miniaturka

Hiszpania wprowadza czterodniowy tydzień pracy? „Ludzie są przepracowani i wypaleni”

Hiszpania może stać się jednym z pierwszych krajów na świecie, który wypróbuje czterodniowy tydzień pracy. Rząd zgodził się na uruchomienie pilotażowego projektu dla firm. „Wzywamy rządy na całym świecie do naśladowania hiszpańskiego przykładu” – mówi Joe Ryle.
2021-03-17 14:16:53
miniaturka

Bezcenne odkrycie na Pustyni Judzkiej. Znaleziono zwoje biblijne sprzed 2 tys. lat

Podczas prac na Pustyni Judzkiej odkryto w jednej z jaskiń zwoje biblijne zawierające m.in. fragmenty Księgi Zachariasza i Księgi Nahuma. To pierwsze takie odkrycie od ponad 60 lat. Wśród znalezisk są też liczne artefakty w tym kosz sprzed 10 tys. lat.
2021-03-17 14:25:33
miniaturka

Papież: nie módl się jak papuga, wzywaj Ducha Świętego!

„Wiele razy zdarza się, że nie modlimy się, nie mamy ochoty na modlitwę, albo modlimy się jak papugi – powtarzamy modlitwy naszymi ustami, ale nasze serca są daleko” – powiedział papież. Przypomniał, że pierwszym darem dla każdego chrześcijanina jest Duch Święty.
2021-03-17 15:09:41
miniaturka

Zaczynam dzień z Ewangelią

Ile świadectw i znaków Bożej miłości otrzymałem w życiu? Ile dzieł Bożych dotyczyło mnie? Wysłuchane modlitwy, przebaczone grzechy, mocne słowa z ambony, ludzie - święci jak Jan Chrzciciel, którzy byli mi lampą w ciemności. Czy te wszystkie świadectwa przyprowadziły mnie bliżej Jezusa?
2021-03-17 15:32:24
miniaturka

Rząd wprowadza lockdown w całej Polsce!

Podczas konferencji prasowej minister zdrowia Adam Niedzielski poinformował o wprowadzeniu nowych obostrzeń. Rząd postanowił wprowadzić lockdown w całej Polsce ze względu na rosnącą liczbę nowych zarażeń koronawirusem i liczbę zgonów z powodu COVID-19.
2021-03-17 15:36:38
miniaturka

Podstawowe instytucje rynku finansowego

Na rynek finansowy składa się wiele instytucji, z których część jest bezpośrednio nakierowana na świadczenie usług dla osób fizycznych, inne służą zarówno osobom fizycznym, jak i prawnym, niektóre zaś pełnią funkcje nadzorcze, regulacyjne itp.