Strona główna
opoka.photoopoka.org.pl


2020-04-28 13:58
nc

KUL – studenci psychologii w akcji poMOC MŁODYCH

Od ponad miesiąca psychologowie i psychoterapeuci z Instytutu Psychologii KUL świadczą bezpłatną pomoc psychologiczną wszystkim osobom, które w czasie epidemii takiej pomocy potrzebują. Teraz dołączyli do nich także studenci, którzy pomagają młodym ludziom.

Autor/źródło: wsparcie.kul.pl/pomocmlodych

Do akcji pracowników Instytutu Psychologii KUL dołączyli studenci psychologii, którzy pod kierunkiem wykładowców oferują wsparcie rówieśnicze młodzieży studenckiej i szkolnej pod nazwą poMOC MŁODYCH.

Z takiej pomocy skorzystać może każdy młody człowiek, który nie radzi sobie z obecną sytuacją, potrzebuje otuchy i chciałby z kimś porozmawiać. Studenci podpowiedzą co zrobić z wolnym czasem, jak odnaleźć się w izolacji, jak się uczyć czy studiować w nowych warunkach.

„Chcesz pogadać? Potrzebujesz otuchy? Masz doła? Nie masz z kim porozmawiać? To jest akcja od Studentów dla Studentów, od Młodych dla Młodych, od Studentów dla Nastolatków” - czytamy na stronie poMOC  MŁODYCH. W akcję zaangażowało się już ponad 100 osób.

Można się z nimi skontaktować na skype (login poMOC MŁODYCH) lub mailowo (poMOCMLODYCH@gmail.com). Harmonogram dyżurów jest dostępny na stronie: wsparcie.kul.pl/pomocmlodych

Pomoc jest świadczona także w języku angielskim i języku niemieckim.


Za: Rzecznik prasowy KUL


Podziel się tym materiałem z innymi:


 
Kliknij aby zobaczyć newsy zawierające wybrany tag: pomoc, wsparcie, młodzi ludzie, koronawirus, odosobnienie