Strona główna
opoka.photoopoka.org.pl


2017-11-13 15:20
S. Zielińska / Katarzyna Bojko, KUL

KUL - KULine, czyli Studio Otwarte KUL

Już w najbliższą środę i czwartek (15 i 16 listopada) KUL zaprasza do poznania uczelni online. KULine, czyli Studio Otwarte KUL to nowa formuła dnia otwartego.

Autor/źródło: flickr/EpiskopatNews, Marek Kuś, CC BY-NC-SA 2.0

W studio KULine zagoszczą przede wszystkim studenci, ale także przedstawiciele agend uniwersyteckich, na których wsparcie mogę liczyć kandydaci. 

Będzie to znakomita okazja by dowiedzieć się jak na co dzień funkcjonuje uczelnia i jak wygląda życie studenckie. Poznać ofertę uniwersytetu, który umożliwia studia na ponad 40 kierunkach. Zdobyć informacje o tym jak przebiega rekrutacja, na jaką pomoc stypendialną mogą liczyć studenci, do jakich krajów można wyjechać w ramach wymiany międzynarodowej Erasmus+, czym zajmuje się Biuro Karier, czy też jak uniwersytet wspiera studentów z niepełnosprawnościami. 

Studenci opowiedzą również o organizacjach działających na uczelni – kołach naukowych, teatrach, zespołach muzycznych, sekcjach sportowych AZS, duszpasterstwie, a od absolwentów będzie można dowiedzieć się dlaczego KUL jest absolutnie wyjątkowym miejscem. Nie zabraknie także informacji praktycznych - jak przygotować się do egzaminów, poradzić sobie z maturalnym stresem, dobrze wypaść podczas występu publicznego. A na deser - pokazy kuchni po studencku i występy muzyczne utalentowanych żaków.

KULine będzie można śledzić od godz. 16.00 na kanale YouTube KULstudia oraz na naszym profilu na Facebooku.


Źródło: Katarzyna Bojko, KUL


Podziel się tym materiałem z innymi:


 
Kliknij aby zobaczyć newsy zawierające wybrany tag: Lublin, Katolicki Uniwersytet Lubelski, dzień otwarty, Studio Otwarte KUL