Strona główna
opoka.photoopoka.org.pl
2018-07-24 14:47
S. Zielińska / Archidiecezja Krakowska

Kraków: Nowenna ku czci św. Klary

Siostry klaryski z Krakowa zapraszają do wspólnej nowenny ku czci św. Klary z Asyżu w dniach 2 - 10 sierpnia oraz na uroczystość św. Klary w dniu 11 sierpnia.

Autor/źródło: Pixabay, RobertCheaib, licencja: CC0

Siostry klaryski zapraszają do kościoła św. Andrzeja Apostoła przy ul. Grodzkiej w Krakowie do wspólnej nowenny ku czci św. Klary z Asyżu w dniach 2 - 10 sierpnia oraz na samą uroczystość w dniu 11 sierpnia.


NOWENNA: 2 -10 sierpnia

godz. 17:00 - Msza św. z homilią, po niej modlitwy do św. Klary


TRIDUUM EUCHARYSTYCZNE 9 - 11 sierpnia

Całodzienna adoracja Najświętszego Sakramentu


UROCZYSTOŚĆ ŚW. KLARY Z ASYŻU - 11 sierpnia

7:00, 10:00, 17:00 - Msza św. i uczczenie relikwii


Na Mszę św. o godz. 17:00 szczególnie zapraszamy wszystkich pracowników TV i innych współczesnych środków przekazu z okazji święta ich Patronki - św. Klary.

Wszystkich, którzy w tych dniach nie mogą z nami wspólnie się modlić zapraszamy do duchowej łączności i odmawiania modlitwy nowennowej.


Modlitwa na każdy dzień

Wszechmogący, wieczny Boże, Ojcze światłości, od którego pochodzi wszelkie dobro i prawda, udziel nam Twego miłosierdzia. Ty, który obficie obdarzyłeś świętą Klarę, pokorną służebnicę Twoją, wieloma łaskami, również i nam udziel tego, o co Cię prosimy z wiarą i pokorą. Przez Chrystusa, Pana naszego. Amen.

Siostry Klaryski 

Kościół św. Andrzeja Apostoła

ul. Grodzka 54, Kraków 

www.klaryski.pl


Źródło: Archidiecezja Krakowska/diecezja.pl


Podziel się tym materiałem z innymi:


 
Kliknij aby zobaczyć newsy zawierające wybrany tag: Nowenna, media, środki masowego przekazu, św. Klara, klaryski, siostry klaryski