Strona główna
opoka.photoopoka.org.pl

Kontakt

Fundacja Opoka
skwer Kardynała Stefana Wyszyńskiego 6
01-015 Warszawa

REGON: 013114736
NIP: 5272161820
KRS: 0000178115

Redakcja

Maciej Górnicki, redaktor naczelny,
tel. +48 605 402 222, mail:  Maciej.Gornicki@opoka.org.pl

 

Anna Bajon, redaktor do spraw współpracy,
tel. +48 605 409 999, mail: Anna.Bajon@opoka.news

 

Agnieszka Czylok, redaktor
mail: Agnieszka.Czylok@opoka.org.pl

  

Administracja

Teresa Dzierwa, administracja i kadry
tel. +48 14 626 08 08,  mail: Teresa.Dzierwa@opoka.org.pl

 

Katarzyna Maślanka, finanse
tel. +48 14 626 08 08, mail: Katarzyna.Maslanka@opoka.org.pl

 

Iwona Zasucha, marketing
tel. +48 22 530 48 31, mail: Iwona.Zasucha@opoka.org.pl

 

Administrator systemu informatycznego
Dyżur telefoniczny w dni robocze w godz. 10:00-14:00, tel. +48 605 440 016



Podziel się tym materiałem z innymi: