Strona główna
opoka.photoopoka.org.pl


2018-10-01 15:58
S. Zielińska / Urszula Orzechowska

Konferencja prasowa XVIII Dnia Papieskiego

Po raz osiemnasty w Polsce i w środowiskach polonijnych na całym świecie obchodzić będziemy Dzień Papieski. Wydarzenie poprzedzi konferencja prasowa, która odbędzie się 4 października w Warszawie.

Autor/źródło: Eliza Bartkiewicz/episkopat.pl, licencja: CC BY

Dzień Papieski w tym roku przypada on na niedzielę, 14 października, a jego hasło brzmi „Promieniowanie Ojcostwa”. Jest to wydarzenie wpisujące się w 40. rocznicę wyboru Karola Wojtyły na Stolicę Piotrową oraz w 100. rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości. Centralne obchody tego święta odbywać się będą w Warszawie.

W związku z tym wydarzeniem zapraszamy na konferencję prasową organizowaną przez Fundację „Dzieło Nowego Tysiąclecia”

Odbędzie się ona 4 października w Sekretariacie Konferencji Episkopatu Polski w Warszawie o godzinie 11.00, a prelegentami będą: ks. Kazimierz Kardynał Nycz - Metropolita Warszawski, Przewodniczący Rady Fundacji, ks. Dariusz Kowalczyk - Przewodniczący Zarządu Fundacji, Darek Malejonek - jeden z artystów biorących udział w Koncercie Galowym XVIII Dnia Papieskiego.

Uprzejmie proszę o potwierdzenie swojego przybycia na konferencję za pomocą wiadomości zwrotnej na adres biuroprasowe@dzielo.pl lub telefonu pod numer 721083601 do 2 października 2018 r.


Źródło: Urszula Orzechowska

Kierownik Biura Prasowego Fundacji "Dzieło Nowego Tysiąclecia"


Podziel się tym materiałem z innymi:


 
Kliknij aby zobaczyć newsy zawierające wybrany tag: dzień papieski, Warszawa, konferencja prasowa, Fundacja Dzieło Nowego Tysiąclecia