Strona główna
opoka.org.pl
2018-02-20 13:15
Karol Regulski

Koncert w Dobrym Miejscu - Dzień Kobiet z Agnieszką Musiał

Agnieszka Musiał z zespołem zagra w Dobrym Miejscu. Zaprezentuje kobiecy repertuar z nowej płyty "błogo". Więcej na www.dobremiejsce.org

Autor/źródło: www.dobremiejsce.org

Artystka związana od 8 lat z zespołem "New Life'm", a także od niedawna z zespołem "owca" w maju zeszłego roku wydała swój debiutancki album pt. “błogo” (zajął on 2. miejsce w plebiscycie na Płytę Roku 2017). Jest to wyjątkowa opowieść zawarta w 11 piosenkach, w której możemy usłyszeć elektryzujący głos Agnieszki, malownicze aranżacje i podkreślające przekaz, niebanalne teksty.  Ta muzyka zaprasza słuchacza w zupełnie inny świat.

Niech nazwa koncertu: “błogo”, Państwa nie zmyli, utwory, które zaprezentuje artystka to nie tylko subtelne brzmienia. Katolickie Centrum Kultury Dobre Miejsce (www.dobremiejsce.org) chce w tym wyjątkowym dniu, przez muzykę Agnieszki pokazać siłę i piękno kobiet. Pojawią się elementy world music, a także jazzu.

Agnieszka Musiał o albumie: ”Album “błogo” powstawał na przestrzeni kilkunastu lat. Jest to mój debiut wydawniczy, nie goniły mnie terminy, miałam czas żeby dopracować wszystkie teksty i kompozycje, a potem wolnym tempem pracować przy aranżacjach. Mam nadzieję, że udało się nam stworzyć świat, w którym treść piosenek idealnie uzupełnia się z muzyczna zawartością, tworząc spójną historię pełną świeżości, radości i światła.”

To nie jedyna muzyczna atrakcja, jaką przygotowali w najbliższym czasie - już 5 kwietnia 2018 (godz. 19) w sali widowiskowej zagra Mate.O / TU z projektem "Król Wszechświatów". Bilety na obydwa wydarzenia (w cenie 29 zł) już do kupienia na www.chrzescijanskiegranie.pl

Organizator: Katolickie Centrum Kultury DOBRE MIEJSCE

Patroni medialni: OPOKA.TV, Telewizja Republika, Gość Warszawski, Niedziela, kmdm.pl, Klub Dobrej Muzyki, Radio UKSW, Radio Plus, Salve TV, Nasze Bielany, namazowszu.pl, Wolna Sobota, Radio Zamość, Aleteia.pl, Chrześcijańskie Granie


Więcej ważnych i ciekawych artykułów na stronie opoka.org.pl →


Podziel się tym materiałem z innymi:


 

Polecamy
2018-02-20 12:18:15
miniaturka

Prawie 1000 obrońców życia pobiegnie w półmaratonie paryskim

Blisko 1000 obrońców życia, ubranych w koszulki z hasłami pro-life weźmie udział w półmaratonie paryskim 4 marca. Inicjatywę biegu promującego życie koordynuje francuska Fundacja Jérôme Lejeune.
2018-02-20 12:28:05
miniaturka

V Debata Walentynkowa w Katowicach

„Niech ksiądz jej powie, żeby znalazła sobie męża” – debata o tym, czy singiel po 30. to już stara panna, czy jeszcze kawaler do wzięcia.
2018-02-20 12:50:25
miniaturka
play

Nieodkryte tajemnice Jana Pawła II

Czy są jeszcze nieodkryte tajemnice Jana Pawła II? Co trzeba zrobić, by wygrać wycieczkę do Rzymu? Alfred Wagner, wiceprezes Instytutu Tertio Millennio wyjaśniał na czym polega fenomen konkursu papieskiego.
2018-02-20 13:27:13
miniaturka

Wręczenie nagrody im. bp. Romana Andrzejewskiego

We wtorek, 27 lutego o godz. 16.00, w Sekretariacie Episkopatu Polski w Warszawie nastąpi wręczenie Nagrody im. bp. Romana Andrzejewskiego za rok 2017.
2018-02-20 13:27:29

POGRZEB ANTONIEGO KRAUZEGO

Wybitny,skromny reżyser i scenarzysta, który traktował swoją pracę jako misję.Tak w skrócie można opisać śp.Antoniego Krauze, który w swojej twórczości wciąż dążył do ukazania prawdy.
2018-02-20 13:57:42
miniaturka

Kard. Marx: Nigdy nie wypowiadałem się na temat błogosławienia związków homoseksualnych

Kard. Reinhard Marx, zaprzeczył, jakoby opowiedział się za "błogosławieństwem" dla par homoseksualnych. „Nigdy publicznie nie mówiłem na ten temat” - oświadczył przewodniczący episkopatu Niemiec.