Strona główna
opoka.photoopoka.org.pl


2018-02-07 14:41
S. Zielińska / Andrzej Lewek

Już w marcu Weekend Młodego Mężczyzny

Wiek wchodzenia w dorosłość to czas podejmowania niebywałych wyzwań. Jak się do nich przygotować? Jak przez nie przejść? Na te i inne pytania odpowiadać będzie Garry Stephens podczas Weekendu dla młodych mężczyzn.

Mężczyźni św. Józefa zapraszają na Weekend Młodego Mężczyzny, który odbędzie się 2-4 marca 2018 w ośrodku „Święta Puszcza" – Olsztyn k. Częstochowy.

Wiek wchodzenia w dorosłość to czas podejmowania niebywałych wyzwań. Jak się do nich przygotować? Jak przez nie przejść? Jak nauczyć się męstwa i odpowiedzialności? W weekendzie poprowadzi nas Garry Stephens.

GARRY STEPHENS - Maż Joanne i ojciec siódemki dzieci - świecki ewangelizator z 24 letnim doświadczeniem głoszenia i posługi uzdrowienia. Wcześniej Garry był członkiem Nottingham Pilgrims Community w Derbyshire oraz prowadził Szkołę Nowej Ewangelizacji w Australii współpracując z Biskupem Josephem Grechem (R.I.P). Posiada licencjat z teologii w temacie "Boskość z Kościelnym Statusem". Jest członkiem Wspólnoty "Książę Pokoju" w Liverpoolu, głosi regularnie na konferencjach, rekolekcjach, seminariach Odnowy Wiary. Specjalizuje się w temacie relacji między Wiarą a sportem. Uprawiał amatorsko boks, posiada licencję trenera boksu, opracował kursy ewangelizacji poprzez sport w więzieniach i szkołach. Skutecznie pracuje w kilku więzieniach prowadząc więźniów przez Seminarium Życia w Duchu Świętym.


Koszt weekendu:

130 zł przy zapisach do 18 lutego

140 zł przy zapisach do 25 lutego

150 zł przy zapisach od 26 lutego


Zgłoszenia prosimy potwierdzić zaliczką. Wpłaty prosimy kierować na konto:

51 2130 0004 2001 0687 5363 0001

Stowarzyszenie Mężczyźni Świętego Józefa

ul. Zamoyskiego 2, 30-523 Kraków

Tytułem: Cele statutowe - WMM - Imię Nazwisko

Ilość miejsc ograniczona - o przyjęciu decyduje kolejność zgłoszeń potwierdzonych zaliczką.


Zapisy na www.mezczyzni.net, msj@mezczyzni.net, Tel: 783377733 


Źródło: Andrzej Lewek, www.mezczyzni.netPodziel się tym materiałem z innymi:


 
Kliknij aby zobaczyć newsy zawierające wybrany tag: mężczyźni, Mężczyźni Świętego Józefa, męstwo, Garry Stephens, Weekend Młodego Mężczyzny