Strona główna
opoka.org.pl
2020-03-17 17:40
MG / Radio Jasna Góra

Jubileuszowe spotkanie Radia Jasna Góra odwołane

W związku z rozprzestrzeniającą się pandemią koronawirusa SARS-Cov-2, w trosce o zdrowie Gości i Pracowników Radio Jasna Góra informuje, że odwołuje jubileuszowe spotkanie w 25-tą rocznicę powstania Rozgłośni.

Autor/źródło: Ewa Klejnot-Schreiber, licencja: CC BY

Dyrektor Radia przekazał informację, że uroczystości związane z jubileuszem odbędą się w późniejszym czasie i  zachęcił do duchowej łączności poprzez radiowe transmisje Mszy św. 25 i 28 marca.


Zaapelował także do słuchaczy: "W tym roku, jak nigdy wcześniej, mamy możliwość w sposób wyjątkowy przeżywać czas Wielkiego Postu. Odkrywajmy w sobie pragnienie pięknego życia, które jest możliwe tylko w Bogu. Bądźmy ludźmi pełnymi wiary i ufności. W znakach czasu dopatrujmy się odwiecznej mądrości, dlatego żyjmy słowami św. Piotra, który powiedział: Wszystkie troski wasze przerzućcie na Niego, gdyż Jemu zależy na was (1P 5, 7). Niech więc nawet ta tak trudna sytuacja będzie dla nas okazją do pogłębienia wiary i jedności między nami."


25.03.2020 – Jasna Góra – Główne uroczystości


17.00 - Msza św. w Kaplicy Matki Bożej w intencji Radia - Przewodniczy o. Arnold Chrapkowski Generał Zakonu Paulinów

21.00 - Apel Jasnogórski z Aktem Zawierzenia - Prowadzi ks. abp Wacław Depo Metropolita Częstochowski


28.03.2020 – Jasna Góra


17.30 - Msza św. w Kaplicy Matki Bożej w intencji wszystkich słuchaczy Radia Jasna Góra - Przewodniczy o. Marian Waligóra Przeor Jasnogórskiego Konwentu


Z wyrazami szacunku.


o. Andrzej Grad, Dyrektor Radia Jasna Góra

Więcej ważnych i ciekawych artykułów na stronie opoka.org.pl →


Podziel się tym materiałem z innymi:


 

Polecamy