Strona główna
opoka.org.pl
2021-02-12 11:55
JR / KAI

Jak wzmocnić małżeńską relację? Pomoże Kurs Małżeński Alpha online!

14 lutego przypada Światowy Dzień Małżeństwa. Z tej okazji Krajowe Biur Alpha Polska zaprasza na Kurs Małżeński Alpha online. Jego celem jest pomoc parom w zbudowaniu silnych fundamentów relacji, nauczyć efektywnej komunikacji i pokazać jak najlepiej radzić sobie z różnicami.

Autor/źródło: materiał prasowy

„Kurs Małżeński Alpha online to siedem sesji, które wzmocnią Waszą relację. To czas i miejsce, aby skupić się tylko na Was!” – mówią organizatorzy z Krajowego Biur Alpha Polska.

Spotkania obejmują tematykę związaną z uczeniem się rozumienia wzajemnych potrzeb, efektywnej komunikacji, rozwiązywania konfliktów, wzajemnego przebaczenia, wpływu rodziny na relację małżeńską, sposobów okazywania miłości partnerowi i sposobów rozwijania relacji seksualnej.

Platforma Kursu Małżeńskiego Alpha Online https://online.kursmalzenski.org/ umożliwia samodzielne przejście kursu przez uczestników z udziałem gospodarzy lub bez (do wyboru). Tę edycję kursu, jako gospodarze, prowadzą dwie pary (do wyboru) – Monika i Marcin Gomułkowie (małżeństwo od 2015 roku, rodzice trójki dzieci; chrześcijańscy influencerzy dzielący się swoim doświadczeniem przeżywania małżeństwa i rodzicielstwa blisko Boga) oraz Marta i Michał Wachucik (małżeństwo od 2011 roku, rodzice dwójki dzieci; polscy reprezentanci w Serii Filmowej Kursu Małżeńskiego Alpha; zajmują się prowadzeniem kursu od kilku lat).

Za udział w Kursie nie będą pobierane opłaty. Jedyny koszt, jaki trzeba ponieść, to zakup dwóch egzemplarzy „Podręcznika Uczestnika” (20 zł. egz.) Podręcznik podzielony jest na rozdziały, które odpowiadają tematom poruszanym na Kursie. Jest to przewodnik po Kursie Małżeńskim, zawierający konspekty wykładów, praktyczne ćwiczenia i miejsce na notatki. Stanowi obowiązkowe wyposażenie każdego uczestnika i towarzyszy mu w czasie każdej sesji.

Więcej szczegółów na https://online.kursmalzenski.org/

pra / Kraków


Więcej ważnych i ciekawych artykułów na stronie opoka.org.pl →


Podziel się tym materiałem z innymi:


 

Zobacz także
2021-02-12 13:02:11
miniaturka

Na szczycie morskiej turbiny wiatrowej

Skąd pochodzi energia zasilająca pojazdy elektryczne? Udaliśmy się do farmy wiatrowej Teesside, aby bezpośrednio zbadać sposób, w jaki wytwarza się czystą energię.
2021-02-12 13:09:46
miniaturka

Śmierć pana Sławomira – musimy wyciągnąć wnioski z tej tragedii

Po śmierci mężczyzny, któremu szpital w Plymouth odłączył wodę i pożywienie, Instytut Ordo Iuris przygotował petycję do premiera o „przyjęcie rozwiązań prawnych, które zabezpieczą los milionów Polaków mieszkających i pracujących poza granicami naszego kraju”.
2021-02-12 13:40:07
miniaturka

Trwa walka w obronie wolności akademickiej. Sprawa prof. Budzyńskiej znowu przed komisją

Po rocznej przerwie Uczelniana Komisja Dyscyplinarna Uniwersytetu Śląskiego powróciła do rozpoznawania sprawy prof. Ewy Budzyńskiej. Jej wykłady o rodzinie stały się przyczyną złożenia przez grupę studentów skargi na socjolog. W postępowaniu reprezentuje ją Instytut Ordo Iuris.
2021-02-12 14:08:53
miniaturka

Obrońcy życia w USA coraz bardziej zaniepokojeni postępowaniem Bidena

Wspierająca aborcję Neera Tanden została w grudniu nominowana przez prezydenta Bidena na kolejnego dyrektora OMB. Jak twierdzi Russ Vought, były dyrektor OMB, Tanden czeka zadanie dopilnowania, aby „polityka Bidena znalazła odzwierciedlenie w całym rządzie federalnym”.
2021-02-12 14:23:11
miniaturka

Prezydent powołał Radę ds. Ochrony Zdrowia. Czym będzie się zajmować?

Prezydent Andrzej Duda powołał w piątek Radę ds. Ochrony Zdrowia. Zaczynamy pracę Rady od wielkiego wyzwania, jakim jest pandemia Covid-19; liczę, że wkrótce ją pokonamy i zajmiemy się naprawianiem kolejnych obszarów ochrony zdrowia w Polsce – mówił prezydent na inaugurującym posiedzeniu Rady.
2021-02-12 14:38:24
miniaturka

Zaczynam dzień z Ewangelią

Dzisiejsza Ewangelia stanowi zachętę do głębszego spojrzenia na nasze podejście do Pokarmu, który Jezus pozostawił jako szczególny skarb dla całego rodzaju ludzkiego. Bez niego nie będziemy mogli postępować na drodze życia duchowego.