Strona główna
opoka.org.pl
2020-09-19 07:59
MG

Jak wygląda edukacja seksualna finansowana przez Urząd Miasta Poznań?

Urząd Miasta Poznań przeznaczył 5 000 zł ze środków publicznych na powstanie cyklu poradników do tzw. edukacji seksualnej. W ramach projektu powstał m.in. videoporadnik "Jak zrobić lewatywę przed seksem analnym?".

Autor/źródło: Pixabay, cm_dasilva, licencja: CC0

Autorem tego materiału jest organizacja LGBT Grupa Stonewall, która zajmuje się m.in. prowadzeniem edukacji seksualnej w szkołach na terenie Wielkopolski.


Poradnik ma już ponad 40 000 wyświetleń a dostęp do niego nie jest niczym ograniczony. Bez żadnych przeszkód mogą oglądać go dzieci. To nie jedyny materiał do edukacji seksualnej stworzony w ramach projektu Grupy Stonewall. Inny poradnik zawiera praktyczne wskazówki na temat unikania bólu w trakcie gejowskiego seksu analnego. Prezentując porady, edukatorzy seksualni zachęcają swoich widzów do oddawania się praktykom homoseksualnym.


"Tak właśnie wygląda edukacja seksualna LGBT forsowana obecnie wśród dzieci i młodzieży w całej Polsce. Jej celem jest oswojenie młodego pokolenia Polaków z perwersjami seksualnymi i uczynienie z nich łatwych ofiar dla pedofilów. Musimy działać aby to powstrzymać" - mówi Mariusz Dzierżawski, członek zarządu Fundacji Pro-Prawo do życia, która prowadzi w całym kraju akcję "Stop pedofilii" mającą na celu informowanie rodziców i nauczycieli o zagrożeniu związanym z edukacją seksualną LGBT. "Wulgarna, obrzydliwa i obsceniczna edukacja seksualna już teraz prowadzona jest dla młodych Polaków w internecie. Edukatorzy seksualni i aktywiści LGBT chcą aby przeniosła się ona do szkolnych ławek. Tylko od aktywności i zaangażowania świadomych Polaków zależy, czy im się to uda" - dodaje Dzierżawski.


Grupa Stonewall otrzymała od Urzędu Miasta Poznań także kolejną dotację w wysokości 23 000 zł na organizację warsztatów w szkołach na terenie miasta. Wedle zapowiedzi Stonewall, pierwsze szkolenia mają rozpocząć się już w październiku.


Informację nadesłała Fundacja Pro-Prawo do życia

Więcej ważnych i ciekawych artykułów na stronie opoka.org.pl →


Podziel się tym materiałem z innymi:


 

Polecamy
2020-09-18 20:37:19
miniaturka

2 lata od porwania ks. Maccalli, islamiści gnębią chrześcijan

Na ulicach Cremy w północnych Włoszech odbyło się czuwanie w intencji pochodzącego z tego miasta misjonarza ks. Pierlugiego Maccalli.
2020-09-18 20:39:01
miniaturka

Uniwersytet w Lugano: wielkie religie mówią do wszystkich

Wydział Teologiczny Uniwersytetu w szwajcarskim Lugano zorganizuje seminarium zatytułowane: „Religia od wewnątrz”, podczas którego zabiorą głos przedstawiciele chrześcijaństwa, judaizmu, islamu, buddyzmu i hinduizmu.
2020-09-18 20:40:25
miniaturka

Kard. Ruini: Jan Paweł II miał rację, wiara musi tworzyć kulturę

Katolicy we Włoszech potrzebują silnego lidera, który odważyłby się iść pod prąd – uważa kard. Camillo Ruini.
2020-09-18 20:48:00
miniaturka

Licheń. 319. rocznica śmierci św. Ojca Stanisława Papczyńskiego

17 września 1701 zmarł o. Stanisław Papczyński, założyciel Zgromadzenia Księży Marianów Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny.
2020-09-19 07:15:04
miniaturka

Święty Krzyż: trwa odpust ku czci Podwyższenia Krzyża Świętego

W kolejnym dniu trwającego od niedzieli odpustu ku czci Podwyższenia Krzyża Świętego do sanktuarium Relikwii Drzewa Krzyża Świętego pielgrzymowali rolnicy, ogrodnicy, sadownicy, plantatorzy i sadownicy.
2020-09-19 09:55:07
miniaturka

Abp Depo: widoczne są dysproporcje pomiędzy mediami

Media są pewną formą obdarowania, ale są również pewnym ciężarem odpowiedzialności – powiedział w rozmowie z KAI abp Wacław Depo metropolita częstochowski i przewodniczący Rady Konferencji Episkopatu ds. Środków Społecznego Przekazu.