Strona główna
opoka.org.pl
2018-12-20 11:02
AC / Kinga Polak-Gieroń

Jak w Betlejem! Niesamowita piosenka, radosny teledysk!

Teledysk promuje największą charytatywną trasę koncertową w Polsce.

Teledysk "Jak w Betlejem" promuje "Betlejem w Polsce" - największą charytatywną trasę koncertową w Polsce. Dochód ze sprzedaży biletów oraz płyty "Betlejem w Polsce. Live" (Jak w Betlejem) zostanie przeznaczony na akcję Ambasador Miłosierdzia.

Soliści: Bovska, Antonina Krzysztoń, Dawid Kwiatkowski, Kamil Bednarek, Kasia Moś, Mieczysław Szcześniak, Grażyna Łobaszewska, Zuzanna Malisz, Dana Vynnytska, Adam Krylik, Agnieszka Musiał, Mate.O

"Jak w Betlejem":

sł. i muz. Mateusz Mate.O Otremba, harm. Jan Smoczyński, producent: Adam Guzdek, produkcja muzyczna: Jan Smoczyński, reżyseria: Sylwia i Jan Smoczyński, grafika na miniaturce (okładka) - Magda Grabowska, postprodukcja i montaż - Patrycja Piróg

Dochód ze sprzedaży biletów oraz płyty "Betlejem w Polsce. Live" zostanie przeznaczony na akcję Ambasador Miłosierdzia.  Uczestnicząc w jednym z koncertów, dzielimy się dobrem z drugim człowiekiem. Kup bilet – zostań Ambasadorem Miłosierdzia!

Gramy i pomagamy! Można kupić płytę na www.betlejemwpolsce.pl. Tam również można znaleźć więcej szczegółów na temat trasy koncertowej.

Zobacz także:

Betlejem w Polsce. Podczas niezwykłych koncertów zabrzmi najstarsza kolęda?

źródło: Kinga Polak-Gieroń, APG STUDIO

Więcej ważnych i ciekawych artykułów na stronie opoka.org.pl →


Podziel się tym materiałem z innymi:


 

Polecamy
2018-12-20 09:14:43
miniaturka
play

Obietnica związana z Nabożeństwem Pierwszych Sobót

Dlaczego świętujemy nabożeństwo pierwszych sobót i co się z tym wiąże? Co możemy uzyskać? Wyjaśnia o. Mirosław Kopczewski OFMConv, inicjator Wielkiego Zawierzenia Niepokalanemu Sercu Maryi w Niepokalanowie
2018-12-20 09:52:17
miniaturka
play

Bóg jest Źródłem Życia

- Oto rodzi się prawdziwy człowiek i rodzi się Bóg! - mówił metropolita krakowski Marek Jędraszewski w Auli Collegium Novum Uniwersytetu Jagiellońskiego podczas spotkania opłatkowego środowisk akademickich Krakowa.
2018-12-20 10:27:52
miniaturka

Pierwsza w Polsce poradnia onkologiczna dla osób, które pokonały raka

Dzięki zaangażowaniu dolnośląskich instytucji i firm, we Wrocławiu powstanie pierwsza w Polsce poradnia onkologiczna dla dzieci, młodzieży i dorosłych, którzy pokonali raka pięć lat temu i wcześniej.
2018-12-20 11:33:23
miniaturka

Ostatnie prace przy bożonarodzeniowej szopce na Jasnej Górze

Tegoroczna szopka na Jasnej Górze tak jak w ubiegłych latach będzie dwuczęściowa.
2018-12-20 12:19:57
miniaturka

Poszukiwani wolontariusze do akcji Podziel się Posiłkiem z Bezdomnymi

W całej Polsce, w ramach akcji "Podziel się Posiłkiem z Bezdomnymi", wolontariusze przyjadą pod wskazany adres, odbiorą posiłki, które zostały po świętach i zawiozą do lokalnych jadłodajni dla ubogich i bezdomnych osób.
2018-12-20 12:44:37
miniaturka
play

Metropolita krakowski zaprasza ubogich i samotnych na wigilię Caritas

Arcybiskup Marek Jędraszewski zaprasza wszystkie osoby najuboższe, bezdomne i samotne na wspólną Wigilię organizowaną przez krakowską Caritas.