Strona główna
opoka.photoopoka.org.pl


2019-09-23 10:45
nc / Anna Wojtas

IX Noc Świadectw

Już wkrótce IX Noc Świadectw, czyli modlitwa, świadectwa i uwielbienie w parafii św. Michała Archanioła. Tym razem hasłem będą słowa "Nie bój się, odwagi, Bóg daje siły by przełamać wszelki lęk!".

Autor/źródło: archwwa.pl

To wielowymiarowe wydarzenie ewangelizacyjne co roku gromadzi setki osób. Organizatorzy zapewniają, że będzie można usłyszeć historie ludzi, którzy doświadczyli w swoim życiu działania Boga.

IX Noc Świadectw rozpocznie się w sobotę (28.09) o godz. 19.30. Świadectwa to główny, ale nie jedyny punkt programu spotkania. Będzie można poprosić o modlitwę wstawienniczą, przystąpić do sakramentu spowiedzi, a w kaplicy Matki Bożej przez całą noc będzie trwała adoracja Najświętszego Sakramentu.

Muzycznie uczestnikom będzie towarzyszył zespół „Głos Światła”. „Artyści, których muzyka i śpiew staje się piękną modlitwą” – zapewniają organizatorzy. O godz. 22.30 zostanie odprawiona niedzielna Msza św.

W czasie poprzednich edycji „Nocy Świadectw” wystąpili m.in. Dominika Figurska, Ania Golędzinowska, Jan Budziaszek, Magdalena Frączek, Krzysztof Ziemiec i wiele innych osób, które dzieliły się swoją wiarą. „Podczas piątej – jubileuszowej Nocy Świadectw – w kościele na Puławskiej świadectw niezwykłych spotkań człowieka z Bogiem słuchało ponad tysiąc osób” – przypominają organizatorzy, którzy zapraszają wszystkich, a w tym roku szczególnie te osoby, które „zmagają się w swoim życiu z lękiem, depresjami, nałogami i zniewoleniami”. ”Chcielibyśmy, żeby doświadczyli, że Pan Bóg, jest Tym, który daje radość i wolność” – czytamy w zaproszeniu.

Organizatorem Nocy Świadectw jest Diakonia Ewangelizacyjna Odnowy w Duchu Świętym, działająca przy parafii św. Michała Archanioła w Warszawie, grupy modlitwy wstawienniczej Odnowy w Duchu Świętym oraz wspólnota parafialna.

Źródło: archwwa.pl


Podziel się tym materiałem z innymi:


 
Kliknij aby zobaczyć newsy zawierające wybrany tag: Warszawa, modlitwa, spotkanie modlitewne, Odnowa w Duchu Świętym, Noc Świadectw