Strona główna
opoka.org.pl
2021-08-20 10:38
AC / Bądźmy Razem. TVP

Internauci zachwyceni wykonaniem utworu „Błogosławieni miłosierni” przez Roksanę Węgiel

„Wielkie brawa Roksano, przepiękne wykonanie, śpiewaj częściej dla Boga”, „Bóg z tobą kochana. Jesteś Aniołem z przepięknym głosem”, „Piękne wykonanie, miałam ciary, wzruszyłam się” – piszą Internauci po wykonaniu przez Roksanę Węgiel utworu „Błogosławieni miłosierni” podczas koncertu „Abba Ojcze”.

Wykonanie hymnu ŚDM „Błogosławieni miłosierni” przez Roksanę Węgiel dostarczyło wzruszeń wielu Internautom. Nagranie z koncertu „Abba Ojcze” zostało umieszczone na kanale youtube.com Bądźmy Razem. TVP.

Roksana Węgiel często podkreśla, że wiara jest dla niej bardzo ważna. „Widzę, że Bóg mnie słucha, że słucha mojej modlitwy, i są owoce tej modlitwy” - wyznała swego czasu Roksana, będąc na Jasnej Górze. Nic więc dziwnego, że zaśpiewała ten utwór od serca. Słuchacze od razu wyczuli, że śpiewa z zaangażowaniem. Jak możemy przeczytać w komentarzach w Internecie, poleciało nieco łez ze wzruszenia.

źródło: Bądźmy Razem. TVP - youtube.com

Więcej ważnych i ciekawych artykułów na stronie opoka.org.pl →


Podziel się tym materiałem z innymi:


 

Polecamy
2021-08-20 10:26:45
miniaturka

Żydowska fundacja porównuje amerykańskie badania medyczne do działalności dr. Mengele

Finansowane przez podatników badania medyczne na Uniwersytecie w Pittsburghu z wykorzystaniem organów abortowanych dzieci są wyrazem duchowej i moralnej zgnilizny, jak podkreśla żydowska organizacja pro-life Jewish Pro-Life Foundation.
2021-08-20 10:29:23
miniaturka

Rosyjski lekarz kontra aborcja farmakologiczna

W Rosji przeprowadza się pół miliona aborcji farmakologicznych rocznie. Wiele kobiet zaraz po przyjęciu tabletki poronnej zaczyna żałować swojej decyzji. To właśnie dla nich powstała rosyjskojęzyczna wersja amerykańskiej strony internetowej informującej, jak uratować dziecko już po zażyciu pigułki aborcyjnej.
2021-08-20 10:34:04
miniaturka

Msza Święta pogrzebowa arcybiskupa Henryka Hosera SAC – transmisja

W piątek, 20 sierpnia, w bazylice katedralnej św. Michała Archanioła i św. Floriana Męczennika będzie sprawowana Msza Święta pogrzebowa abp. Henryka Hosera pod przewodnictwem kard. Kazimierza Nycza. Kazanie wygłosi abp Tadeusz Wojda. Zachęcamy do włączenia się do modlitwy i uczestnictwa przez transmisję.
2021-08-20 11:12:48
miniaturka

Jasna Góra przygotowuje się do beatyfikacji kard. Stefana Wyszyńskiego

Spotkania modlitewne, koncert i specjalna wystawa – to niektóre wydarzenia zaplanowane na Jasnej Górze w związku z beatyfikacją kard. Stefana Wyszyńskiego. Jasna Góra była w centrum życia i posługi prymasa. Spędził tu łącznie ponad 600 dni – zaznaczają przedstawiciele sanktuarium.
2021-08-20 11:49:54
miniaturka

Naukowcy odkryli jedną z przyczyn odpowiadających za krytyczny przebieg COVID-19

Naukowcy odkryli jedną z przyczyn odpowiadających za krytyczny przebieg COVID-19. Z badań wynika, że powodem mogą być wrodzone nieprawidłowości funkcjonowania układu immunologicznego – poinformował w czwartek międzynarodowy zespół naukowców na łamach „Science Immunology”.
2021-08-20 12:02:15
miniaturka

Pandemia zwiększyła prześladowania chrześcijan w Indiach

Chrześcijanie w Indiach są coraz bardziej prześladowani. Wpływ na to mają m.in. restrykcje sanitarne wprowadzone w związku z pandemią. Od grudnia 2020 r. odnotowano w Indiach prawie 400 ataków na wyznawców Chrystusa. W ich wyniku zginęło pięć osób, a sześć kościołów zostało spalonych lub zburzonych.