Strona główna
opoka.org.pl
2018-08-22 13:13
S. Zielińska / Anna Nowińska, Caritas Diecezji Siedleckiej

Inicjatywa Centrum Integracji Społecznej w Siedlcach

Centrum Integracji Społecznej Caritas Diecezji Siedleckiej prowadzi reintegrację społeczną i zawodową osób znajdujących się w trudnej sytuacji. Sklep CIS oferuje m.in. dziecięcą pościel i worki na ubranka.

Autor/źródło: Caritas Diecezji Siedleckiej

Poszukujesz pościeli dziecięcej, worka na pościel czy worka na dziecięce ubranka do przedszkola? Zapraszamy do zakupów w Centrum Integracji Społecznej Caritas Diecezji Siedleckiej przy ul. Budowlanej 1 w Siedlcach! Oferujemy niskie ceny i wiele wzorów do wyboru.

- Kupując nasze artykuły wspieracie Państwo reintegrację społeczną i zawodową osób znajdujących się w trudnej sytuacji  (np. osoby bezrobotne czy niepełnosprawne). Szycie tego typu asortymentu dla dzieci rozpoczęliśmy w ubiegłym roku. W związku z dużym zainteresowaniem i bardzo pozytywnymi opiniami w tym roku postanowiliśmy przygotować jeszcze bogatszą ofertę dla najmłodszych – mówi Agata Ługowska, kierownik Centrum Integracji Społecznej w Siedlcach.

Zamówienia można składać pod numerem tel.: 535-006-004.

Zapraszamy również na stronę www.cissiedlce.pl


Źródło: Anna Nowińska, Caritas Diecezji Siedleckiej

Więcej ważnych i ciekawych artykułów na stronie opoka.org.pl →


Podziel się tym materiałem z innymi:


 

Zobacz także
2018-08-22 11:56:51
miniaturka

Jasna Góra: biskupi diecezjalni o młodzieży, ekologii i formacji kleryków

25 sierpnia odbędą się obrady Rady Biskupów Diecezjalnych na Jasnej Górze.
2018-08-22 12:26:28
miniaturka

Szwajcaria: bp Czaja poświęcił tablicę upamiętniającą ks. Grzywocza

W Betten bp Andrzej Czaja – wraz m.in. z proboszczem ks. Bruno Gmürem – 21 sierpnia sprawował Eucharystię w intencji zaginionego ks. Krzysztofa Grzywocza.
2018-08-22 12:45:49
miniaturka

Bielsko-Biała: sensacyjne odkrycia przy najstarszym bielskim kościele

Ruszyły zakrojone na szeroką skalę prace konserwatorskie przy najstarszej na terenie Bielska-Białej, XIV-wiecznej świątyni pw. św. Stanisława BM, mające na celu m.in. przywrócenie średniowiecznych tynków na elewacjach zewnętrznych.
2018-08-22 13:56:40
miniaturka

Przesłanie przed podróżą do Irlandii: piękno Bożego planu dla rodziny

Światowe Spotkanie Rodzin to świętowanie piękna Bożego planu dla rodziny – powiedział Papież w przesłaniu do Irlandczyków. Zostało ono nadane wczoraj wieczorem.
2018-08-22 14:22:29
miniaturka

Pallotyńskie misje na Barbados mają już 10 lat

Obecnie na Barbados posługuje trzech członków Stowarzyszenia Apostolstwa Katolickiego. Jednym z miejsc ich posługiwania jest Narodowe Sanktuarium Miłosierdzia Bożego.
2018-08-22 14:45:36
miniaturka

Kaplica Światowego Centrum Modlitwy o Pokój w Niepokalanowie

W Niepokalanowie powstaje Kaplica Wieczystej Adoracji Najświętszego Sakramentu, która stanie się częścią Światowego Centrum Modlitwy o Pokój. Jej uroczyste otwarcie nastąpi 1 września.