Strona główna
opoka.photoopoka.org.pl


2019-05-17 13:59
AC / pro-life.pl

II Ogólnopolska Pielgrzymka Rodzin Dzieci Utraconych do Sanktuarium Bożego Miłosierdzia

W Dzień Dziecka, 1 czerwca, odbędzie się II Ogólnopolska Pielgrzymka Rodzin Dzieci Utraconych do Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Krakowie-Łagiewnikach pod patronatem abpa Marka Jędraszewskiego.

Autor/źródło: photogenica.pl

1 czerwca 2019 r. – Dzień Dziecka (sobota)

Program:

godz. 12.00 – rozpoczęcie pielgrzymki w bazylice modlitwą Anioł Pański

Msza św. pod przewodnictwem ks. bp. prof. Janusza Mastalskiego – biskupa pomocniczego archidiecezji krakowskiej; po Mszy św. adoracja Najświętszego Sakramentu połączona z koronką do Bożego Miłosierdzia oraz aktem zawierzenia zmarłego dziecka Bożemu Miłosierdziu

Przywieź ze sobą kartę z imieniem swojego dziecka. Imiona dzieci zapisane na kartach będą złożone na ołtarzu i zostaną wpisane do Księgi Dzieci Utraconych w sanktuarium. Na miejscu otrzymasz akt zawierzenia dziecka Bożemu Miłosierdziu. Podczas aktu zawierzenia otrzymasz z paschału Płomień Miłosierdzia, symbolizujący Chrystusa Zmartwychwstałego, dlatego nie zapomnij o świecy. Wszyscy kapłani są zaproszeni do koncelebry Mszy św.

Pielgrzymka jest adresowana do wszystkich rodzin, które przedwcześnie utraciły swoje dzieci, nienarodzone i narodzone, bez względu na wiek dziecka i okoliczności jego śmierci. Zmarłe dzieci pragniemy zawierzyć Bożemu Miłosierdziu, zwłaszcza te dzieci, które nie miały własnego pogrzebu. Na pielgrzymkę zapraszamy osieroconych rodziców, rodzeństwo i dziadków oraz wszystkie osoby dotknięte stratą dziecka.

Prośba o zgłaszanie zorganizowanych grup: Piotr – 667 837 106.

zobacz>>

źródło: pro-life.plPodziel się tym materiałem z innymi: