miniaturka

Marsz Mężczyzn przeciwko aborcji. ​​„To dziecko jest nieskończenie cenne”

„Mężczyźni muszą wstać i stanąć w obronie kobiet, starać się chronić je przed zranieniem i oczywiście chronić najsłabszych, nasze dzieci” – powiedział ks. Stephen Imbarrato, współorganizator pierwszego Marszu Mężczyzn, który przeszedł ulicami Waszyngtonu.
miniaturka

Czy Laura McQuade naśladowała założycielkę Planned Parenthood?

Przypomnijmy, że Planned Parenthood Federation of America zwolniła Laurę McQuade po tym, jak bardzo mocno zarzucano jej już nadużycia i rasizm. Tymczasem w liście otwartym przypomniano Planned Parenthood historię. McQuade wyraźnie naśladowała Margaret Sanger, założycielkę tej organizacji.
miniaturka

Paryż: zbiórka pieniędzy na odnowienie wnętrza katedry Notre Dame

Od pięciu do sześciu milionów euro potrzeba na odrestaurowanie wnętrza słynnej świątyni po pożarze z 2019 roku. Jednym z pierwszych projektów ma być odnowienie relikwiarza Korony Cierniowej, który uległ uszkodzeniu podczas akcji ratunkowej.
miniaturka
play

Szpiegował prolajferów - został złapany na gorącym uczynku!

Na kursy dla obrońców życia i rodziny wysyłani są lewicowi szpiedzy. Podczas ostatniego kursu w Warszawie jeden z nich został złapany na gorącym uczynku.
miniaturka

Amerykańscy studenci wzywają biskupów: trzymajcie się nauki Kościoła

Chodzi o sprawę przyjmowania Komunii św. przez proaborcyjnych polityków – w tym prezydenta USA. Wiece, organizowane przez organizację Students for Life of America, mają wezwać biskupów, by „zdecydowanie trzymali się nauczania katolickiego”.
miniaturka

Burkina Faso: w stolicy jest ulica Benedykta XVI

W stolicy Burkina Faso, Wagadugu ulicę przy której znajduje się nuncjatura apostolska nazwano imieniem papieża-seniora Benedykta XVI.