Strona główna
opoka.org.pl
2021-03-19 12:06
JR / DoRzeczy.pl

Hiszpania walczy o dzieci. Rośnie sprzeciw przeciwko lewicowej indoktrynacji

Dzieci już nie należą do rodziców – powiedziała rok temu wicepremier Hiszpanii Carmen Calvo. Temu dyktatowi ideologii gender wprowadzanemu przez lewicowy rząd przeciwstawiają się działacze prawicowych ugrupowań, ale także sami rodzice, którzy chcą decydować o edukacji ich dzieci.

Autor/źródło: Pixabay.com

Jak pisze Małgorzata Wołczyk na DoRzeczy.pl:

„Hiszpania jest doskonałym przykładem, że im wcześniej wprowadza się zajęcia z edukacji seksualnej do szkół tym więcej nieletnich dziewczynek zachodzi w ciążę, a choroby przenoszone drogą płciową stają się powoli typowymi chorobami wieku szkolnego”.

Dziennikarka zwraca uwagę, że polityka prowadzona przez lewicowy rząd zaczyna prowadzić do protestów nie tylko działaczy prawicowych ugrupowań, ale także samych rodziców, którzy nie chcą, żeby ich dzieci były poddawane nachalnej edukacji seksualnej.

Przytacza słowa, które wypowiedział 16 marca Francisco José Contreras, deputowany z partii Vox.

„Lewica wykorzystuje edukację szkolną do indoktrynacji i przedwczesnego seksualizowania dzieci. Każe im poznawać problemy zupełnie nieodpowiednie dla ich wieku i dlatego wmawia im kolejno: że chłopcy mogą być uwięzieni w ciałach dziewcząt lub na odwrót, że wszyscy chłopcy są potencjalnymi sprawcami gwałtów, że romantyczna miłość jest ukrytą formą maczyzmu i że aborcja nie jest zabiciem istoty ludzkiej lecz po prostu prawem kobiety” – mówił prawnik.

Podkreślił, że wola rodziców jest lekceważona.

„Lewica zawsze domaga się maksymalnej tolerancji dla wszystkich z wyjątkiem rodziców, którzy nie podzielają lewicowych dogmatów. Nie toleruje rodziców, którzy tak jak my uznają, że miłość między mężczyzną i kobietą jest podstawą zachowania społeczeństwa”.

Jak wygląda edukacja seksualna w Hiszpanii?

„W szkołach w Móstoles aktywiści LGBTI prowadzą kursy dla dzieci «jak zostać gejem lub lesbijką», program edukacji szkolnej w regionie Navarry obejmuje zajęcia z masturbacji i gier erotycznych w przedszkolu, w El Pinillo Drag Queen naucza dzieci z pierwszych klas o różnorodności seksualnej, w Huércal Overa w ramach warsztatów seksualnych zmuszano dzieci do symulowania aktów seksualnych i fellatio na oczach innych rówieśników. Przykłady można mnożyć” – wymieniał polityk.

Jak zaznaczyła Wołczyk, w Hiszpanii trwa wojna kulturowa z ideologią gender. To może się zdarzyć w każdym kraju, w Polsce także, bo lewica wszędzie walczy o te same „wartości” seksualne i o indoktrynację dzieci bez względu na wolę rodziców.

Źródło: DoRzeczy.pl


Więcej ważnych i ciekawych artykułów na stronie opoka.org.pl →


Podziel się tym materiałem z innymi:


 

Polecamy
2021-03-19 10:30:01
miniaturka

Raport o nadużyciach w Kolonii: systemowa niekompetencja i osobiste zaniedbania

Opublikowany 18 marca 800-stronicowy, niezależny Raport Gercke'a wyjaśnia zaangażowanie poszczególnych osób w archidiecezji kolońskiej w skandale związane z nadużyciami seksualnymi. W jego wyniku zwolnieni zostali z natychmiastowym skutkiem biskup pomocniczy oraz oficjał sądu w Kolonii
2021-03-19 10:56:47
miniaturka

Aspiryna może chronić przed ciężkim przebiegiem Covid-19

Małe dawki aspiryny mogą ochraniać płuca i zmniejszać potrzebę stosowania respiratora, hospitalizacji i redukować ryzyko śmierci u osób zakażonych SARS-CoV2. Ten tani i łatwo dostępny lek stosowany jest obecnie przez miliony ludzi.
2021-03-19 11:39:19
miniaturka

Od dziś Rok Rodziny. Potrzeba przeorientowania duszpasterstwa

Rok Rodziny, rozpoczynający się dzisiaj, powinien skierować naszą uwagę ku duszpasterstwu rodzin i problemom, z jakimi mierzą się rodziny. Obecnie Kościół za bardzo zorientowany jest na singli i osoby starsze, a za mało uwagi poświęca rodzinom - uważa Gabriela Gambino z Dykasterii ds. Świeckich, Rodziny i Życia
2021-03-19 12:18:16
miniaturka

Rok Rodziny „Amoris laetitia” niezbędny do pokonania kryzysu rodziny

Rodzina jest głęboko zakorzeniona w systemie wartości Polaków, ale zaczyna być spychana na drugi plan. Dlatego warto skonkretyzować działania związane z Rokiem Rodziny. Potrzebna jest troska zarówno o formację przed zawarciem sakramentu małżeństwa, jak i o późniejsze budowanie więzi rodzinnych
2021-03-19 12:22:16
miniaturka

Jak chronić nieletnie dziewczyny w Pakistanie? Nowa inicjatywa szansą na lepsze jutro

Niedługo zostanie uruchomiona nowa inicjatywa, która ma na celu rozwiązanie narastającego w Pakistanie problemu chrześcijańskich i hinduskich dziewczyn. Młode kobiety są uprowadzane i wykorzystywane seksualnie. To trzeba w końcu przerwać. Czy nowa inicjatywa przyniesie ocalenie?
2021-03-19 13:00:16
miniaturka

Prezydent podziękował uczestnikom Bydgoskiego Marca za ich bohaterstwo

Dzięki państwa niezłomnej postawie, dzięki waszej odwadze, my dzisiaj możemy cieszyć się wolną Polską; w imieniu całej Rzeczypospolitej z całego serca za to dziękuję - powiedział w piątek prezydent Andrzej Duda do uczestników Bydgoskiego Marca 1981 r.