Strona główna
opoka.photoopoka.org.pl
2018-02-23 13:05
ek / Parafia Matki Boskiej Kochawińskiej w Gliwicach

Gliwice: "Misja Ojciec" - dzień skupienia dla mężczyzn

Parafia Matki Boskiej Kochawińskiej w Gliwicach zaprasza mężczyzn na Wielkopostny Dzień Skupienia.

Autor/źródło: Parafia Matki Boskiej Kochawińskiej/Facebook

Wielkopostne skupienie dla mężczyzn odbędzie się w dniu 3 marca (sobota) w godz. 9:00 - 15:00, przy ul. Kopernika 63a w Gliwicach.

W trakcie dnia skupienia, Robert Kościuszko podzieli się dwoma refleksjami:  

I. Misja – ojciec. My mężczyźni jesteśmy coraz bardziej zagonieni, a jednocześnie sfrustrowani. Wciąż ścigamy coś, czego nie potrafimy uchwycić. Stale przyspieszamy, jednak to prowadzi nas do wyczerpania. Natomiast Bóg wytrwale zleca nam pewną misję. Ta potrafi ożywić i rozpalić serce każdego faceta. Jej owoce trwają wiecznie i stale wzrastają. To jedna z najbardziej znaczących misji wszech czasów. To misja – OJCIEC!

II. Dotknąć serca dziecka a nawet nastolatka z głównym przesłaniem: Co zrobić, aby nasza wiara nie była tylko suchą teorią, ale rodzinną przygodą z Jezusem.

----

Robert Kościuszko autor bestselerowych powieści dla młodzieży m.in. Wojownik Trzech Światów, Niewidzialna Gra, Klejnot Aswerusa. Wraz z żoną Joanną przewodzi Wydawnictwu Kościuszko. Są małżeństwem od 21 lat, mają czwórkę dzieci. Jest animatorem i wiceprzewodniczącym Wspólnoty św. Tymoteusza oraz rzecznikiem prasowym Przystanku Jezus – Ogólnopolskiej Inicjatywy Ewangelizacyjnej. Razem z żona należą do Domowego Kościoła.


Podziel się tym materiałem z innymi:


 
Kliknij aby zobaczyć newsy zawierające wybrany tag: Gliwice, ojcostwo, dzień skupienia, Robert Kościuszko