Strona główna
opoka.org.pl
2021-02-05 14:48
JR

Gdyby kobieta znała całą prawdę, nigdy nie dokonałaby aborcji

„Pewien aborcjonista nagrywany ukrytą kamerą wyznał dziennikarzowi: «Uśmiercałem dzieci tak duże i wielotygodniowe, że mogłyby uciekać na własnych nogach»” – powiedziała portalowi DoRzeczy.pl Polonia Castellanos. Opowiedziała, jak w Hiszpanii wygląda przemysł aborcyjny.

Autor/źródło: Pixabay.com

Polonia Castellanos, prezes hiszpańskiego Stowarzyszenia Prawników Chrześcijańskich, w rozmowie z Małgorzatą Wołczyk (DoRzeczy.pl) zaznaczyła, że aborcja to ogromny biznes, w którym liczą się tylko pieniądze.

„Przedsiębiorcy aborcyjni w Hiszpanii zarabiają około 60 mln euro na samej pomocy od państwa, dlatego chcą skolonizować wszystkie zakątki świata. Im więcej kobiet dokonuje aborcji, tym więcej pieniędzy wpływa do ich kieszeni. To działa jak korporacja, która każdego roku ma więcej celów i potrzebuje więcej pieniędzy. Trzeba wciąż uświadamiać kobietom czym naprawdę jest aborcja, zwłaszcza ta chirurgiczna, która pociąga śmierć w cierpieniach niewinnego dziecka a dla nich samych kończy się często problemami z płodnością, powikłaniami, problemami psychologicznymi. Gdyby kobieta znała całą prawdę, nigdy nie dokonałaby aborcji”.

Jak podkreśliła, często naruszane jest prawo i aborcje dokonywane są także w zaawansowanej ciąży.

„W Hiszpanii zgodnie z prawem można terminować ciążę do 14 tygodnia, a jeśli istnieje zagrożenie dla zdrowia matki lub dziecka (wady letalne) to nawet do 22 tygodnia. To oczywiście rodzi szereg kontrowersyjnych diagnoz lekarskich i wiemy dobrze, że zabija się dzieci znacznie starsze. Słynny aborcjonista, nagrywany ukrytą kamerą wyznał dziennikarzowi: «Uśmiercałem dzieci tak duże i wielotygodniowe, że mogłyby uciekać na własnych nogach»”.

Zwróciła uwagę, że kliniki robią wszystko, aby jak najwięcej zarobić na aborcjach.

„Aborcja jest bezpłatna, finansowana z naszych podatków. A mimo to kliniki aborcyjne wciąż wywierają presję na kobiety, aby płaciły, żeby było «ekspresowo». Poza tym kliniki w celach lukratywnych kamuflują aborcje farmakologiczne jako te chirurgiczne, aby ściągnąć więcej pieniędzy. Centra aborcyjne nie deklarują wszystkich swoich zysków pochodzących także z czarnego rynku”.

„Większość aborcji ma charakter farmakologiczny, chociaż aborcje są praktycznie przeprowadzane aż do porodu, bo im później dokonuje się zabiegu, tym więcej zarabiają centra aborcyjne. Te ostatnie wykonywane są przez rozrywanie dziecka, odrywanie kolejno nóżek, rączek, ramion. To tortura i bezlitosne zadawanie bólu, choć należy pamiętać że w Hiszpanii istnieje wiele praw, aby zwierzęta wykorzystywane w laboratoriach badawczych nie cierpiały, tymczasem dzieci mordowane są w bestialski sposób” – opowiadała.

Zapytana, czy w Hiszpanii zmiany w prawie rozpoczęły się od stwierdzenia, że kobiety umierają w wyniku nielegalnej aborcji i dlatego konieczne jest ratowanie ich życia swobodnym dostępem do zabiegów, odpowiedziała:

„Tak, ale to kolejne kłamstwo. Czy aborcja jest potajemna, czy przeprowadzana w ośrodkach prywatnych - sama w sobie stanowi ogromne ryzyko, które naraża kobietę na śmierć, bezpłodność i wiele innych konsekwencji fizycznych i psychicznych. Przedsiębiorcy aborcyjni nie dbają o kobiety, a jedynie o zarabianie pieniędzy. No ale nikt nie będzie mówił na głos o ofiarach legalnych zabiegów. Zmowa milczenia”.

Źródło: DoRzeczy.pl


Więcej ważnych i ciekawych artykułów na stronie opoka.org.pl →


Podziel się tym materiałem z innymi:


 

Polecamy
2021-02-05 13:14:39
miniaturka

W pierwszym półroczu 2020 roku w Wielkiej Brytanii dokonano 55 aborcji selektywnych

To przypadki, w których zabija się jedno lub więcej dzieci z ciąży mnogiej. „Arbitralność, z jaką jedno dziecko zostaje poddane aborcji, a drugie jest pozostawione przy życiu, jest przerażająca” – uważa Catherine Robinson z organizacji Right To Life.
2021-02-05 13:38:46
miniaturka

PKO BP: technologia blockchain przyszłością sektora finansowego w Polsce

System raportowania transakcji zawartych na oszczędnościowych obligacjach skarbowych to kolejny efekt współpracy PKO Banku Polskiego, Krajowej Izby Rozliczeniowej i Ministerstwa Finansów w zakresie rozwoju projektów bazujących na technologii blockchain.
2021-02-05 14:13:37
miniaturka

Wspólnota ze Zranionymi

Tegoroczny Dzień modlitwy i pokuty za grzech wykorzystania seksualnego małoletnich, przypadający w pierwszy piątek Wielkiego Postu - 19 lutego 2021 r., będzie przeżywany pod hasłem „Wspólnota ze Zranionymi”. – Skrzywdzeni mają prawo liczyć na to, że na długiej i trudnej drodze zdrowienia nie zabraknie im także duchowego wsparcia całej wspólnoty Kościoła – podkreśla abp Wojciech Polak, delegat KEP ds. ochrony dzieci i młodzieży.
2021-02-05 15:07:54
miniaturka

Ręcznie tkane, furmańskie rękawice dla Berniego Sandersa

Prezent dla amerykańskiego polityka przygotowali górale z Sądecczyzny, rodzinnych stron jego ojca. Inspiracją było zdjęcie z inauguracji prezydentury Joe Bidena, na którym B. Sanders siedzi w zimowej kurtce i w grubych, wełnianych rękawiczkach.
2021-02-05 15:14:06
miniaturka

Pół wieku w slumsach Seulu z Ewangelią w ręku!

Siostra Maria Dorotea D'Oto od pół wieku głosi Ewangelię w Korei Płd. Włoska misjonarka, która skończyła 90 lat powtarza, że ludziom zaczęło się lepiej żyć, ale wciąż spragnieni są Boga.
2021-02-05 15:49:03
miniaturka

Zaczynam dzień z Ewangelią

Dzisiejsza Ewangelia przestrzega nas przed pewnym stylem życia, który stał się modny: pracować bardzo intensywnie, często w pośpiechu, aby szybko osiągnąć jak najlepsze rezultaty, odnieść sukces, a później pozwolić sobie używać tego świata… W jakiejś mierze dotyczy to i świeckich i duchownych.