Strona główna
opoka.org.pl
2017-12-01 08:39
S. Zielińska

Ewangeliarz OP w języku migowym

Od piątku 1 grudnia w serwisie liturgia.opoka.org.pl komentarz do Ewangelii także w języku migowym. Nowością są również nagrania psalmów oraz Słowo o Psalmach.

Od grudnia br. serwis Liturgia na portalu Opoka umożliwia wysłuchanie zarówno słów Ewangelii, jak i czytań z liturgii na każdy dzień. Nowością są nagrania psalmów responsoryjnych oraz słów komentarza do nich.

W serwisie ważne miejsce zajmują komentarze do Ewangelii. Znany już czytelnikom Ewangeliarz OP przygotowany przez o. Wojciecha Jędrzejewskiego dostępny jest teraz w wersji dla niesłyszących. Tłumaczenie na język migowy: Michał Ejchman.

Zapraszamy do odwiedzania serwisu liturgia.opoka.org.pl

Więcej ważnych i ciekawych artykułów na stronie opoka.org.pl →


Podziel się tym materiałem z innymi:


 

Polecamy
2017-11-30 22:39:52
miniaturka
play

Rozmowa o św. Józefie. Wywiad dla KAI

Biskup kaliski Edward Janiak zaprasza wiernych do udziału w inauguracji Nadzwyczajnego Roku Świętego Józefa Kaliskiego. Uroczysta Msza św. zostanie odprawiona 2 grudnia o godz. 11.00 w Sanktuarium św. Józefa w Kaliszu.
2017-11-30 22:56:14
miniaturka

Odpust ku czci św. Andrzeja w Choczu

- O żywotności Kościoła nie decydują programy duszpasterskie, ale spotkania ludzi z Bogiem - mówił bp Edward Janiak podczas sumy odpustowej ku czci św. Andrzeja w parafii w Choczu prowadzonej przez ojców franciszkanów.
2017-12-01 08:19:16
miniaturka

Wizytą w Bangladeszu Papież zwraca uwagę świata na peryferie

„Swoją wizytą Papież Franciszek kontynuuje misję zwracania uwagi świata na peryferie”. Tak przybycie Ojca Świętego do Bangladeszu skomentował jeden z pasterzy tamtejszego Kościoła, abp Moses M. Costa, metropolita Chittagong.
2017-12-01 09:12:48
miniaturka

Przesłanie Papieża na święto patrona prawosławnego patriarchatu

Chociaż trwa podróż apostolska, Papież nie zaniedbał trwającej już od blisko pół wieku tradycji, posyłając do Stambułu specjalną watykańską delegację na uroczystości ku czci patrona prawosławnego patriarchatu Konstantynopola, św. Andrzeja Apostoła.
2017-12-01 09:48:08
miniaturka
play

Wielka Wyprawa w Seminarium

Gośćmi Tematu Dnia byli klerycy Maciej Skoczek i Filip Zgódka z Wyższego Seminarium Duchownego Diecezji Warszawsko - Praskiej, którzy w rozmowie z Mateuszem Godkiem wyjaśniali jak wygląda życie w seminarium i tłumaczyli, czym dla nich jest sztuka „Wielka Wyprawa”.
2017-12-01 10:28:29
miniaturka

Ks. Samir: Bangladesz był spokojny, dziś się radykalizuje

W czwartek rozpoczął się drugi etap azjatyckiej podróży Franciszka. Papież jest w Bangladeszu, zdominowanym przez muzułmanów.