Strona główna
opoka.photoopoka.org.pl
2018-04-10 11:51
s. Daria Witkowicz

Dialog małżeński w Loretto 1-3 maja 2018

Dialog jest sposobem uprzywilejowanym i niezbędnym, by żyć, rozwijać się i wyrażać miłość w małżeństwie i życiu rodzinnym. Loretto (60 km od Warszawy) zaprasza małżeństwa pragnące odnowić swą więź.

Autor/źródło: Siostry Loretanki

Dialog wymaga jednak, według Ojca Świętego Franciszka,  długiej i mozolnej praktyki. Nawet w trudnych chwilach druga osoba nadal zaskakuje i otwierają się nowe drzwi, aby się spotkać, jakby to było po raz pierwszy. 

Pozwól się zaskoczyć. Wejdź w  dialog „pod okiem Boga i Maryi”, który poprowadzą Barbara i Wojciech Gałązkowie – animatorzy Kościoła Domowego, organizatorzy Warsztatów Małżeńskich, twórczo i radośnie zaangażowani w ewangelizację rodziny w Diecezji Warszawsko-Praskiej. Rekolekcje prowadzą siostry loretanki i ojcowie sercanie posługujący w loretańskim Sanktuarium.

Rekolekcje skierowane do małżeństw przeżywających trudności jak i tych pragnących pogłbić swą wzajemną więź.

W programie: konferencje, warsztaty, Eucharystia, dialog małżeński, możliwość spowiedzi. Zapewniamy noclegi i wyżywienie.

Rekolekcje rozpoczynamy 1-go maja o godzinie 16.00, zakończenie 3-go maja o godzinie 15.00.

Zgłoszenia i informacje: rekolekcjewloretto@gmail.com

Tel.: 511 219 439, 29 741 17 87

www.loretto.plPodziel się tym materiałem z innymi:


 
Kliknij aby zobaczyć newsy zawierające wybrany tag: rekolekcje małżeńskie, małżeństwo, Loretanki, Loretto, dialog małżeński