Strona główna
opoka.org.pl
2021-08-23 11:18
AC / Fragua kuźnia-youtube.com

Cudowny utwór „W Twoje ręce”! Porusza serce i ukazuje piękno przebaczenia

„Zmęczyłam się historią ciągłych upadków mych... lecz powiedział ktoś: Ty przebaczaniem nie męczysz się nigdy...” – śpiewa s. Joanna Jabłońska MC w utworze „W Twoje ręce”, który wykonuje wraz z o. Marcinem Kowalewskim CMF.

Siostra Joanna i ojciec Marcin (znany z zespołu Fragua) wykonują razem cudowną piosenkę „W Twoje ręce”. Słowa napisała i muzykę skomponowała s. Joanna Jabłońska MC. To prawdziwa modlitwa, wyciszenie, krystalicznie głosy i dźwięki.

Osoby konsekrowane śpiewają o tym, że ich życie należy do miłosiernego Pana:

„W Twoje ręce oddaję duszę mą
W Tobie na zawsze spocząć chcę
Moje życie do Ciebie należy już
Przyjmij je, Panie i prowadź mnie...”

Bo do kogo pójść? To Jezus ma słowa życia wiecznego...

źródło: Fragua kuźnia-youtube.com

Więcej ważnych i ciekawych artykułów na stronie opoka.org.pl →


Podziel się tym materiałem z innymi:


 

Polecamy
2021-08-23 10:06:11
miniaturka

Zmiana płci u dziecka. Różne drogi Szkocji i Teksasu

„Okazuje się, że wykastrowanie chłopca bez wiedzy jego rodziców to dla jednych dobrodziejstwo i przejaw samospełnienia, a dla innych skrzywdzenie bezbronnego dziecka. To dwie drogi, którymi może podążyć nasza cywilizacja” – pisze Grzegorz Górny, odnosząc się do praw zmiany płci u dzieci.
2021-08-23 11:03:22
miniaturka

Jan Matejko to geniusz, który zasługuje na międzynarodową sławę

National Gallery jest pierwszą instytucją sztuki poza Polską, która stara się przedstawić Matejkę jako jednego z najwybitniejszych przedstawicieli malarstwa historycznego u schyłku trwania tego szlachetnego prądu w międzynarodowej historii sztuki – powiedział Christopher Riopelle, kurator National Gallery w Londynie.
2021-08-23 11:08:08
miniaturka

WHO zwiększa presję proaborcyjną

Światowa Organizacja Zdrowia (WHO) aktualizuje swoje wytyczne dotyczące „bezpiecznej aborcji”. Opublikowany niedawno artykuł wskazuje, że będzie się to wiązać ze zwiększoną presją na wszystkie kraje, które w swoim prawie mają zawartą ochronę życia poczętego
2021-08-23 11:54:19
miniaturka

Jeśli kobietom mówi się prawdę i oferuje pomoc, odrzucają aborcję

„Jeśli kobietom mówi się prawdę, jeśli oferuje się im alternatywy dla aborcji, większość z nich wybiera życie” – powiedziała Kathy Sparks Lesnoff. Jako pielęgniarka asystowała przy wielu aborcjach. Zrozumiała jednak, że zabija dzieci i dziś pomaga kobietom, które są w trudnej sytuacji w związku z ciążą.
2021-08-23 13:02:41
miniaturka

Coraz więcej amerykańskich miast protestuje przeciwko aborcji

Rośnie liczba miast w Stanach Zjednoczonych, w których organizowane są protesty i modlitwy przed klinikami aborcyjnymi. „Walka z aborcją, to najważniejsza batalia naszego pokolenia” – uważa Catherine Worachek, uczennica szkoły średniej z Denver.
2021-08-23 14:21:03
miniaturka

Pinkas: czwarta fala pandemii przesądzona

Czwarta fala pandemii koronawirusa jest przesądzona, ale jej skali w tej chwili nie można przewidzieć – ocenił w poniedziałek konsultant krajowy w dziedzinie zdrowia publicznego, były szef GIS Jarosław Pinkas, który był pytany w RMF FM m.in. o prognozy i modele mówiące o 30 tys. nowych zakażeń koronawirusem.