Strona główna
opoka.org.pl
2020-02-17 12:16
AC / youtube.com-Gabriela Gąsior

Coś pięknego! GGDuo i ich nowy utwór, który przybliża do Tego, który jest Dobry!

W rozpoczynającym się nowym tygodniu przedstawiamy nową, radosną piosenkę małżeństwa Gąsiorów - GGDuo. Utwór "Na Nieboskłonie" to modlitwa skierowana do Dobrego Boga.

 - Ty, kiedy mówisz do mnie, jestem na Nieboskłonie, a ja słucham Twego Słowa, które wciąż od nowa zachwyca mnie - śpiewa Gabriela Gąsior o przemieniającej i porywającej mocy Bożego Słowa.

GGDuo tworzy małżeństwo: Gabriela Gąsior (śpiew) i Wojciech Gąsior (bas). Więcej utworów w ich pięknym wykonaniu możecie znaleźć w dziale "Kultura" na opoka.news tutaj >>

GGDuo - NA NIEBOSKŁONIE
sł. Gabriela i Gąsior, muz. Gabriela i Wojciech Gąsior
Gabriela Gąsior - śpiew
Wojciech Gąsior - kalimba, instr. perkusyjne
Jacek Nawrat Lumberjackstudio - realizacja video, produkcja
Wojciech Gąsior - realizacja dźwięku
Piotr Kominek -  mix i mastering
www.gabigasior.pl

youtube.com

Więcej ważnych i ciekawych artykułów na stronie opoka.org.pl →


Podziel się tym materiałem z innymi:


 

Zobacz także
2020-02-17 10:48:35
miniaturka

Modlitwa o Miłość

– Niech ten dzień będzie dla nas okazją, aby odkryć, że każdy z nas jest chciany i kochany przez Boga, a to pozwoli nam spotykać prawdziwą miłość w codziennym życiu – w niedzielę 16 lutego w Sanktuarium Matki Bożej Licheńskiej obchodzono Dzień zakochanych.
2020-02-17 11:02:09
miniaturka

„Środowisko Młodzieży” - ekologiczny styl życia

Młodzi zeszli z kanapy i zaangażowali się w program edukacji ekologicznej. Zrzeszeni w Katolickim Stowarzyszeniu Młodzieży, zainspirowani encykliką papieża Franciszka Laudato Si`, zaangażowali się w projekt „Środowisko Młodzieży”. Inicjatywa objęła teren całej Polski.
2020-02-17 11:13:59
miniaturka

Upomnienie braterskie wobec Kościoła w Niemczech

- Krótko mówiąc, wydaje mi się, że zwyciężyła odwieczna i zawsze aktualna pokusa: "bycia jak wszystkie narody" - powiedział bp Radosław Zmitrowicz OMI z diecezji kamienieckiej. Biskupi z Ukrainy skierowali upomnienie względem współbraci w Niemczech.
2020-02-17 12:12:59
miniaturka

„Siostry[…] matkami żydowskich dzieci”- wystawa w mikstackim kościele

O ciekawej,ale mało znanej karcie historii Zgromadzenia Sióstr Franciszkanek Rodziny Maryi opowiada wystawa „Siostry[…] matkami żydowskich dzieci”.
2020-02-17 12:38:07
miniaturka

Watykan: obraduje Rada Kardynałów

W obecności Ojca Świętego rozpoczęły się dzisiaj obrady 33 sesji Rady Kardynałów – poinformowało Biuro Prasowe Stolicy Apostolskiej.
2020-02-17 13:19:44
miniaturka

Katowice: Podpisanie umowy w sprawie Panteonu Górnośląskiego

Panteon Górnośląski to nowa instytucja kultury, która ma powstać do 2022 r. w podziemiach katedry Chrystusa Króla w Katowicach. Na ponad 2 tys. metrów kwadratowych za pomocą multimediów mają zostać upamiętnione osoby ważne dla regionu.