Strona główna
opoka.org.pl
2017-12-08 11:01
Armia Dzieci

Chrześcijański Sylwester - NOC CHWAŁY 2017

IX NOC CHWAŁY - Chrześcijański sylwester w Lublinie. W Noc Chwały gromadzą się corocznie setki rodzin z Polski i zagranicy, dla których Sylwester to coś więcej niż zabawa przy lampce szampana.

NOC CHWAŁY
Autor/źródło: Armia Dzieci

Chrześcijański Sylwester - NOC CHWAŁY 2017

IX NOC CHWAŁY - Chrześcijański sylwester w Lublinie. W Noc Chwały gromadzą się corocznie setki rodzin z Polski i zagranicy, dla których Sylwester to coś więcej niż zabawa przy lampce szampana.

NOC CHWAŁY

Autor/źródło: Armia Dzieci


Już po raz dziewiąty Armia Dzieci, organizuje w Lublinie wydarzenie Chrześcijański Sylwester - NOC CHWAŁY 2017. To wyjątkowy czas, w którym z całymi rodzinami chcemy pożegnać stary rok i powitać nowy. To właśnie w Lublinie w Noc Chwały gromadzą się corocznie setki rodzin z Polski i zagranicy, dla których Sylwester to coś więcej niż zabawa przy lampce szampana. Nasze wydarzenie honorowym patronatem objął Arcybiskup Stanisław Budzik. W programie tego wydarzenia, łączącego pokolenia znajdą się Eucharystia, wykład, czas uwielbienia i uroczysty posiłek.


Zaproszeni przez nas goście to:


· ks. dr Sławomir Płusa - ogólnopolski koordynator Odnowy w Duchu Świętym


· ks. dr hab. Sławomir Pawłowski SAC, prof. KUL – konsultor Rady ds. Ekumenizmu Episkopatu Polski


· dr Anna Saj – lider ICPE Misja Polska, Koordynator Międzynarodowego Zespołu Posługi Polskojęzycznych Oddziałów Magnificatu, członek międzynarodowego zespołu doradczego CST Magnificatu


· Danny Steyne (USA) - lider zespołu apostolskiego Mountain of Worship


· Witek Wilk - świecki, charyzmatyczny ewangelizator


Przygotowujemy również atrakcyjne zajęcia dla dzieci, które mogą sylwestrową noc spędzić razem z rodzicami (nie muszą być zostawiane w domu). Szczegółowe informacje i możliwość zarejestrowania się na to wydarzenie znaleźć można na stronie www.noc.chwaly.pl lub pod numerem telefonu: 509227072. Zapraszamy! 


Więcej ważnych i ciekawych artykułów na stronie opoka.org.pl →


Podziel się tym materiałem z innymi:


 

Polecamy
2017-12-08 09:47:27
miniaturka

Diecezja Gliwicka: Święcenia diakona stałego

Dziś, 8 grudnia, w uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP w Parafii Matki Boskiej Kochawińskiej w Gliwicach, Ks. Biskup Ordynariusz Jan Kopiec udzielił święceń diakonatu stałego.
2017-12-08 12:09:10
miniaturka

Diecezja Gliwicka: nowi Nadzwyczajni Szafarze Komunii Świętej

W Uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP w kościele katedralnym Św. Ap. Piotra i Pawła w Gliwicach została odprawiona uroczysta Msza Święta, podczas której Biskup Gliwicki Jan Kopiec ustanowił 31 nowych Nadzwyczajnych Szafarzy Komunii Świętej.
2017-12-08 12:16:16
miniaturka

Toruń: Uroczystości związane z ingresem bpa Wiesława Śmigla

W uroczystość Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny rozpoczną się wydarzenia związane z objęciem diecezji toruńskiej przez nowego biskupa toruńskiego Wiesława Śmigla.
2017-12-08 13:59:09
miniaturka

Franciszek: Maryja jest pełna obecności Boga.

Do uczenia się od Maryi prawdziwej młodości i piękna zachęcił Ojciec Święty wiernych w rozważaniu przed modlitwą „Anioł Pański”.
2017-12-08 16:26:46

PRZYJĘCIE DYMISJI RZĄDU PANI PREMIER SZYDŁO I DESYGNOWANIE PANA MORAWIECKIEGO

W dniu dzisiejszym Pan Prezydent RP - Andrzej Duda przyjął dymisję rządu Pani Premier - Beaty Szydło. W swoim przemówieniu w pałacu prezydenckim podziękował za ciężką pracę na rzecz kraju.Desygnował na stanowisko Prezesa Rady Ministrów Pana Mateusza Morawieckiego.
2017-12-08 17:26:38
miniaturka

Bp Turzyński: otwórzmy nasze serca Kościołowi na Wschodzie

Zbliża się XVIII Dzień Modlitwy i Pomocy Materialnej Kościołowi na Wschodzie. W niedzielę w parafiach w całej Polsce prowadzona będzie zbiórka do puszek na ten cel.