Strona główna
opoka.photoopoka.org.pl
2017-12-08 11:01
Armia Dzieci

Chrześcijański Sylwester - NOC CHWAŁY 2017

IX NOC CHWAŁY - Chrześcijański sylwester w Lublinie. W Noc Chwały gromadzą się corocznie setki rodzin z Polski i zagranicy, dla których Sylwester to coś więcej niż zabawa przy lampce szampana.

NOC CHWAŁY
Autor/źródło: Armia Dzieci

Chrześcijański Sylwester - NOC CHWAŁY 2017

IX NOC CHWAŁY - Chrześcijański sylwester w Lublinie. W Noc Chwały gromadzą się corocznie setki rodzin z Polski i zagranicy, dla których Sylwester to coś więcej niż zabawa przy lampce szampana.

NOC CHWAŁY

Autor/źródło: Armia Dzieci


Już po raz dziewiąty Armia Dzieci, organizuje w Lublinie wydarzenie Chrześcijański Sylwester - NOC CHWAŁY 2017. To wyjątkowy czas, w którym z całymi rodzinami chcemy pożegnać stary rok i powitać nowy. To właśnie w Lublinie w Noc Chwały gromadzą się corocznie setki rodzin z Polski i zagranicy, dla których Sylwester to coś więcej niż zabawa przy lampce szampana. Nasze wydarzenie honorowym patronatem objął Arcybiskup Stanisław Budzik. W programie tego wydarzenia, łączącego pokolenia znajdą się Eucharystia, wykład, czas uwielbienia i uroczysty posiłek.


Zaproszeni przez nas goście to:


· ks. dr Sławomir Płusa - ogólnopolski koordynator Odnowy w Duchu Świętym


· ks. dr hab. Sławomir Pawłowski SAC, prof. KUL – konsultor Rady ds. Ekumenizmu Episkopatu Polski


· dr Anna Saj – lider ICPE Misja Polska, Koordynator Międzynarodowego Zespołu Posługi Polskojęzycznych Oddziałów Magnificatu, członek międzynarodowego zespołu doradczego CST Magnificatu


· Danny Steyne (USA) - lider zespołu apostolskiego Mountain of Worship


· Witek Wilk - świecki, charyzmatyczny ewangelizator


Przygotowujemy również atrakcyjne zajęcia dla dzieci, które mogą sylwestrową noc spędzić razem z rodzicami (nie muszą być zostawiane w domu). Szczegółowe informacje i możliwość zarejestrowania się na to wydarzenie znaleźć można na stronie www.noc.chwaly.pl lub pod numerem telefonu: 509227072. Zapraszamy! Podziel się tym materiałem z innymi:


 
Kliknij aby zobaczyć newsy zawierające wybrany tag: dzieci, Armia Dzieci, Sylwester, noc sylwestrowa, Anna Saj