Strona główna
opoka.photoopoka.org.pl
2018-03-23 13:17
S. Zielińska / www.idmjp2.pl

Christopher West w Krakowie: "Nasze ciało opowiada historię Boga"

Instytut Dialogu Międzykulturowego im. Jana Pawła II w Krakowie serdecznie zaprasza na wyjątkowe wydarzenie - spotkanie z Christopherem Westem, mówcą i popularyzatorem teologii ciała w USA.

Wystąpienie Chrisa pt.: "Nasze ciało opowiada historię Boga" odbędzie się 16 kwietnia 2018 r. o godz. 10:00 w kinie Kijów Centrum w Krakowie.

Oto jak wydarzenie opisują Organizatorzy:

"Pełna nadziei prezentacja Bożego planu dla rodziny widziana przez soczewki Teologii ciała św. Jana Pawła II i radości papieża Franciszka. Poznaj, co św. Jan Paweł II nazwał trzema "nieomylnymi i nieodzownymi" środkami do owocnego małżeństwa. Dowiedz się, jak przeciwdziałać zakłóceniom życia rodzinnego, które stają się coraz bardziej powszechne w dzisiejszym świecie. Znajdź prawdziwą nadzieję i uzdrowienie ran zadanych dziś małżeństwu i życiu rodzinnemu."

Serdecznie zapraszamy młodzież gimnazjalną, licealną, studentów, a także nauczycieli, rodziców, wychowawców. To będzie niezwykła przygoda, 4 godzinne show z muzyką, światłami i piękną myślą papieską.


Wstęp wolny! Wymagane jest wcześniejsze zgłoszenie! Ilość miejsc ograniczona.

Wypełnioną kartę zgłoszenia należy przesłać na adres magdalena.siemion@idmjp2.pl

Karta zgłoszenia znajduje się w załączniku.

Szczegółowe informacje o wydarzeniu: idmjp2.pl

Więcej o naszym gościu: www.christopherwest.com


Wydarzenie na Facebooku: Spotkanie z Christopherem Westem  


Źródło: Instytut Dialogu Międzykulturowego im. Jana Pawła II w Krakowie


Podziel się tym materiałem z innymi:


 
Kliknij aby zobaczyć newsy zawierające wybrany tag: Kraków, Jan Paweł II, rodzina, Św. Jan Paweł II, teologia ciała, Christopher West