Strona główna
opoka.photoopoka.org.pl
2019-03-27 18:18
AC / BP Caritas Diecezji Siedleckiej

Caritas: Akademia Małego Żaka w Siedlcach

Zaległości w szkole? Trudności w nauce? - Caritas Diecezji Siedleckiej wychodzi naprzeciw tym problemom i zaprasza dzieci ze szkół podstawowych na bezpłatne korepetycje.

Autor/źródło: Biuro Prasowe Caritas Diecezji Siedleckiej

Dyżury w ramach „Akademii Małego Żaka” odbywają się w każdy wtorek i czwartek w budynku Centrum Charytatywno-Duszpasterskim przy ul. Bpa I. Świrskiego 57 w Siedlcach.

Na zajęcia wyrównujące wiedzę w przedmiotach lekcyjnych mogą przyjść dzieci w wieku 6-15 lat.

"Akademia Małego Żaka" działa przez cały rok z wyłączeniem dni wolnych od nauki szkolnej. Lekcje przeprowadzane są w każdy wtorek i czwartek w godzinach 15:00-17:00.

- Na dzieci czekają nasi wolontariusze. Pomagamy we wszystkich przedmiotach, które sprawiają trudności: matematyce, fizyce, chemii, j. polskim, j. angielskim, j. rosyjskim, przyrodzie, ale nie tylko. Dzieci otrzymają wsparcie również w nauce czytania i pisania - informuje Marta Maksymiuk, koordynator Centrum Wolontariatu Caritas Diecezji Siedleckiej w Siedlcach.

Zapisy codziennie pod nr tel. 510-756-437.

źródło: Anna Nowińska, Biuro Prasowe Caritas Diecezji Siedleckiej


Podziel się tym materiałem z innymi:


 
Kliknij aby zobaczyć newsy zawierające wybrany tag: Caritas, szkoła, nauka, Caritas Diecezji Siedleckiej, kwk, Akademia Małego Żaka, korepetycje