Strona główna
opoka.org.pl
2021-01-29 12:40
JR

„Cała moja dusza” – modlitewna pieśń od TeoBańkologii. Posłuchaj! [wideo]

Duch Święty twoją tarczą, napełnia ciebie mocą, do Niego uciec w każdej chwili możesz. Swe serce Jemu oddaj, natchnienia ciepłym kocem okryje cię w najgorszej życia porze – śpiewa Aleksandra Nawrot w pierwszej autorskiej piosence diakonii TeoBańkologii.

Twórcą TeoBańkologii jest ks. Teodor Sawielewicz, pasjonat ewangelizacji, duchowości i baniek mydlanych. Jego internetowe live’y przyciągają wielu, głównie młodych ludzi, którzy szukają Boga i odpowiedzi na nurtujące ich pytania. Ks. Teodor stał się duchowym przewodnikiem dla wyjątkowej, internetowej wspólnoty TeoBańkologii, którą mimo rozproszenia łączy wspólny cel – rozwijanie wiary i osiągnięcie Zbawienia – czytamy na stronie TeoBańkologii.

Ewangelizacja w TeoBańkologii odbywa się także przez śpiew. Jak dotąd diakonia nagrywała covery, ale ostatnio zaprezentowała swój pierwszy utwór – „Cała moja dusza”, który powstał na podstawie Psalmu 62. Piosenkę wykonuje Aleksandra Nawrot.

Piosenka jest ściśle złączona z modlitwą. Jak napisano pod nagraniem:

„Ks. Teodor obiecuję modlitwę za tych, którzy otwierają serce podczas słuchania. Jeśli chcesz konkretnie nazwać tę intencję, możesz ją zapisać w komentarzu poniżej”.

Zachęcamy do posłuchania!


Więcej ważnych i ciekawych artykułów na stronie opoka.org.pl →


Podziel się tym materiałem z innymi:


 

Polecamy
2021-01-29 11:16:08
miniaturka

Orzeczenie TK wielkim zadaniem dla obrońców życia

„Orzeczenie Trybunału Konstytucyjnego przyjmujemy nie jako zwycięstwo w konfrontacji o rozumienie praw człowieka, ale przede wszystkim, jako wielkie zadanie do jeszcze większego zaangażowania w pomoc kobietom” – pisze w Oświadczeniu Polska Federacja Ruchów Obrony Życia i Rodziny.
2021-01-29 11:16:10
miniaturka

Ks. Janusz Chyła: Mamy „prawo wyboru” do chwili zaistnienia nowej istoty ludzkiej

Mamy „prawo wyboru” do chwili zaistnienia nowej istoty ludzkiej. Po tym fakcie chronimy życie lub stajemy się mordercami. Zadaniem prawa jest ochrona ludzkiego życia, a nie ochrona przestępców – napisał na Facebooku ks. Janusz Chyła, proboszcz parafii pw. Matki Bożej Królowej Polski w Chojnicach.
2021-01-29 11:22:49
miniaturka

Kraska: nie stoki, ale restauracje i hotele przyczyną zwiększonej liczby zakażeń

Otwieranie restauracji, hoteli i siłowni powoduje zwiększoną liczbę zakażeń. Wskazują na to badania naukowe – powiedział wiceminister zdrowia Waldemar Kraska pytany o to, kiedy zamknięte branże mają szanse na powrót do normalnego funkcjonowania.
2021-01-29 13:09:55
miniaturka

Orędzie Papieża Franciszka na Światowy Dzień Misyjny

W Watykanie opublikowane zostało papieskie orędzie na tegoroczny Światowy Dzień Misyjny. Jego mottem są słowa „Nie możemy nie mówić tego, cośmy widzieli i słyszeli”
2021-01-29 13:44:26
miniaturka

PZU oficjalnym partnerem Igi Świątek

Największy polski ubezpieczyciel PZU objął patronatem Igę Świątek – pierwszą Polkę w historii, która wygrała wielkoszlemowy turniej French Open. PZU będzie towarzyszyć Idze w drodze na jej tenisowy szczyt przez najbliższe trzy lata.
2021-01-29 14:25:07
miniaturka

Zaczynam dzień z Ewangelią

Obraz łodzi płynącej przez wzburzone fale to nie tylko dosłowny opis sytuacji, w jakiej znaleźli się apostołowie, ale także sugestywny symbol Kościoła, który stale narażony jest na wiele niebezpieczeństw. Jak zachować się w takich sytuacjach?