Strona główna
opoka.photoopoka.org.pl


2018-06-08 14:42
S. Zielińska / Salve TV

Był przestępcą. Teraz słyszy głos Boga

Jaki jest głos Boga? Jak wyglądają wizje Alana Amesa? Czy Bóg mówi coś na temat Polski?


- Polacy są wspaniałymi wierzącymi, korzystającymi z sakramentów. Pan Bóg mówi nie porzucajcie wiary, nie zostawiajcie jej, dlatego, że Polska ma istotne zadanie w przemianie świata. Pan Bóg chce błogosławić Polsce - mówił Alan Ames.

- To było jakieś dwadzieścia lat temu. Byłem w najciemniejszym okresie mojego życia. Nie wierzyłem wtedy w Boga, nie chodziłem do Kościoła, ale Jezus dotarł do mnie, przedostał się przez ciemność, w której żyłem - opowiadał.

- Jezus powiedział do mnie te trzy wspaniałe słowa "Ja Ciebie kocham" - dodawał.

- Wiedziałem, że w tych trzech słowach zawiera się Boska prawda. Byłem wtedy uzależniony od wielu rzeczy, ale po usłyszeniu tych słów, wszystkie nałogi odeszły - mówił.

- Miałem czterdzieści lat. Pan powiedział mi, że jeżeli będę żył wiarą katolicką, to te doświadczenia będą miały miejsce. Modlę się każdego dnia, bym mógł żyć wiarą. Wizje mają miejsce co kilka dni. Lokucje dzieją się codziennie. To wszystko jest przedmiotem badań kościoła - wyjaśniał Alan Ames.

- Jeżeli miałbym do wyboru wizje, czy chodzenie na Mszę Świętą. Wybrałbym chodzenie na Mszę Świętą. Bo choć słyszenie głosu Jezusa jest wspaniałe, to jednak Eucharystia jest czymś o wiele wspanialszym, dlatego że w Eucharystii każdy może doświadczyć Boga w niepowtarzalny sposób, zjednoczyć się z Nim - mówił.

- Głównym przesłaniem jest to, że Bóg kocha wszystkich - podsumował.


Źródło: Karolina Zaremba, Salve TVChrześcijańska Telewizja Internetowa Diecezji Warszawsko-Praskiej


Podziel się tym materiałem z innymi:


 
Kliknij aby zobaczyć newsy zawierające wybrany tag: Msza święta, ewangelizacja, świadectwo, sakrament, Alan Ames