Strona główna
opoka.org.pl
2018-06-28 18:36
S. Zielińska / swietomlodziezy.com

Bóg mój i wszystko! XXII Święto Młodzieży na Górze św. Anny

Święto Młodzieży to ogólnopolskie spotkanie dla młodych na Górze Świętej Anny organizowane przez franciszkanów Prowincji św. Jadwigi.


Między 16 a 21 lipca 2018 r. franciszkanie zapraszają na przygodę z Bogiem, św. Franciszkiem i ludźmi. W codziennym programie przewidziany jest czas na Eucharystię, pracę w grupach, konferencje i wieczorne koncerty.

Organizatorzy przewidują wiele niespodzianek.

W trakcie spotkania będzie można skorzystać z poradni psychologiczno-rodzinnej, poradni AA, centrum informacji o sektach, ośrodka powołaniowego i integracyjnego.

W Święcie Młodzieży może wziąć udział każdy, kto ukończył II klasę gimnazjum. Od osób niepełnoletnich wymagana jest zgoda rodzica lub prawnego opiekuna.


Gośćmi XXII Święta Młodzieży będą:

o. Piotr Kwoczała OFM

Wanda i Radek Mokrzyccy

Katarzyna i Paweł Kaczmarek

Andrzej Wronka

o. Urban Bąk OFM


Koncerty zagrają:

Podzamek Boys

12 Kamieni

Anti Babilon System

ks. Kuba Bartczak

Under

Szczegółowe informacje na temat wydarzenia można znaleźć na stronie: swietomlodziezy.com oraz na Facebooku


Zapisy na Święto Młodzieży odbywają się poprzez stronę www: swietomlodziezy.comJest również możliwość zapisania się w punkcie zapisów w dniu przyjazdu, tj. 16 lipca.  


Źródło: Franciszkańskie Duszpasterstwo Młodzieży i Powołań; swietomlodziezy.com

Więcej ważnych i ciekawych artykułów na stronie opoka.org.pl →


Podziel się tym materiałem z innymi:


 

Polecamy
2018-06-28 15:24:12
miniaturka

Kard. Ladaria: robię to co kard. Ratzinger, strzegę wiary ludzi

Pod względem kościelnej hierarchii najważniejszym spośród nowych kardynałów jest prefekt Kongregacji Nauki Wiary. kard. Luis Francisco Ladaria Ferrer SJ podkreślił, że bierze przykład ze swego poprzednika kard. Josepha Ratzingera.
2018-06-28 15:52:38
miniaturka

Zaprzestanie terapii daremnej nie może być utożsamiane z eutanazją

Rezygnacja z terapii daremnej nie oznacza opuszczenia pacjenta w zakresie podstawowych form opieki i nie może być utożsamiana z eutanazją. – czytamy w dokumencie Zespołu Ekspertów ds. Bioetycznych KEP.
2018-06-28 18:12:13
miniaturka
play

Niezwykły film o „likwidacji” bonifraterskiego szpitala dla psychicznie chorych

Powstał krótkometrażowy film o niemieckiej zbrodni dokonanej podczas II wojny światowej na pacjentach zamiejscowego oddziału kobierzyńskiego szpitala dla umysłowo chorych przy konwencie bonifratrów w Zebrzydowicach.
2018-06-29 08:19:51
miniaturka

Kraje Zatoki Perskiej islamizują Madagaskar – ostrzega nowy kardynał

Islamizację Madagaskaru widać gołym okiem. Jest to inwazja. Za pieniądze krajów Zatoki Perskiej islamscy fundamentaliści kupują sobie ludzi – alarmuje przewodniczący tamtejszego episkopatu, który został zaliczony w poczet kardynałów.
2018-06-29 08:46:34
miniaturka

Papież do nowych kardynałów: najwspanialszy awans to służba Chrystusowi

Jedyna wiarygodna władza rodzi się ze stawania u stóp innych, aby służyć Jezusowi. Najwyższy zaszczyt, jaki możemy uzyskać i najwspanialszy awans, jaki może nam przypaść w udziale, to służba Jezusowi w człowieku na różny sposób potrzebującym.
2018-06-29 09:22:09
miniaturka

Kard. Krajewski: ubodzy poczuli, że Papież ich kocha

- Jeśli chodzi o moje obowiązki, nominacja kardynalska nic nie zmienia. Dalej będę papieskim jałmużnikiem i nadal będę wspierał potrzebujących – mówi kard. Konrad Krajewski.