Strona główna
opoka.photoopoka.org.pl
2018-10-17 16:06
S. Zielińska / Andrzej Lewek

Bitwa o wiarę - Transmisja spotkania mężczyzn w Krakowie

17 października w Krakowie odbędzie się kolejne spotkanie Mężczyzn Świętego Józefa. Gościem będzie Jacek Szempliński, który podejmie ważny temat: "Bitwa o wiarę". Zapraszamy na transmisję online.

Wiara nie wydaje się nam podmiotem bitwy. Raczej kojarzy się nam z czymś wewnętrznym, przeżywanym prywatnie, w ukryciu, w skrytości serca. Takie podejście do wiary sprawiło, że nie chcemy jej ujawniać, a wręcz kryjemy się z naszymi przekonaniami, zaś ich ujawnianie staje się niepopularne, wręcz niezręczne.

Jednak tak naprawdę toczy się w nas (ale i wokół nas) bitwa, w której celem przeciwnika jest wykorzenienie naszej wiary. Czy umiesz zawalczyć o siebie? O swoją relację z Bogiem? O wolność do wiary (zamiast od wiary)?

Święty Jakub wyznaje: "Wiara bez uczynków jest martwa". Czy moja wiara jest aktywna? Czy przejawia się w zaangażowaniu? A może śpi, albo (co gorsza) umiera?

Zawalcz o swoją WIARĘ!!!


17 października odbędzie się kolejne spotkanie otwarte Mężczyzn Świętego Józefa w Krakowie. We wrześniu gościem będzie Jacek Szempliński. Podejmie ważny temat: "Bitwa o wiarę"

Bądźcie z nami na żywo lub na łączach internetowych przez stronę mezczyzni.net


Gość specjalny: Jacek Szempliński

- mąż Kasi (od 24 lat) i ojciec 3 dzieci, które wspólnie z żoną nauczają domowo. Z wykształcenia i zamiłowania automatyk przemysłowy. Prowadzi firmę AB Industry SA, która zajmuje się projektowaniem i budowaniem fabryk (specjalizująca się w liniach do produkcji kosmetyków, produktów spożywczych i farmaceutycznych). Wspólnie z żoną prowadzi Wspólnotę Rodzinne Świętowanie Niedzieli przy parafii w Starych Babicach. Posługuje poprzez kursy ewangelizacyjne, kursy małżeńskie, studium biblijne, przedstawienia czy koncerty.


Środa 17 października 2018

18:30 Msza Święta w kościele, po Mszy spotkanie w Kamieniołomie,

Kraków – Podgórze, ul Zamoyskiego 2


Osoby, które nie mogą być z nami na żywo - Zapraszamy online.


Transmisja Online - w czasie trwania spotkania: 17 października 2018 od około 19:20 do około 21:00. 

Transmisja nie będzie obejmowała spotkania w małych grupach.


Źródło: Andrzej Lewek, mezczyzni.net


Podziel się tym materiałem z innymi:


 
Kliknij aby zobaczyć newsy zawierające wybrany tag: Kraków, mężczyźni, wiara, spotkanie mężczyzn, Mężczyźni św. Józefa, Jacek Szempliński