Strona główna
opoka.org.pl
2019-02-15 13:45
ek / Archidiecezja Krakowska

"Bitwa o miłość"!

W środę 20 lutego odbędzie się kolejne spotkanie otwarte Mężczyzn Świętego Józefa w Krakowie. Organizatorzy zapraszają - na żywo i online!

Autor/źródło: diecezja.pl

W lutym gościem spotkania będzie Janusz Wardak, który podejmie ważny temat: Bitwa o Miłość

Bitwa o Miłość to bitwa rozgrywana w każdym z nas. Nie bitwa na emocje, gdyż Miłość jest dojrzałą decyzją. Decyzją porzucenia własnego egoizmu, zaś zwrócenia się ku drugiej osobie, jej potrzebom i dobru.

Janusz Wardak – szczęśliwy mąż i ojciec dziesięciorga dzieci. Przez wiele lat pracował na różnych stanowiskach w branży informatycznej i szkoleniowej, do 2017 r. był wicedyrektorem szkoły dla chłopców „Żagle” Stowarzyszenia Sternik. Stały gość audycji „Wychowywać, ale jak?” w Radiu Warszawa, inicjator kampanii „Mniej ekranu, więcej rodziny”. Jest doradcą rodzinnym i konsultantem edukacyjnym. Współzałożyciel i moderator Akademii Familijnej w Polsce, autora wykładów, warsztatów i artykułów, poświęconych wychowaniu dzieci, relacjom małżeńskim i życiu rodzinnemu.

Najpierw odbędzie się o godz. 18:30 Msza św. w kościele św. Józefa, a po Eucharystii spotkanie w Kamieniołomie przy ul. Zamoyskiego 2 w Krakowie-Podgórzu.

Transmisja na Youtubehttps://youtu.be/dzXYlkPrGU8

Źródło: Archidiecezja Krakowska

Więcej ważnych i ciekawych artykułów na stronie opoka.org.pl →


Podziel się tym materiałem z innymi:


 

Polecamy
2019-02-15 12:22:07
miniaturka

Gratulacje Przewodniczącego Episkopatu dla biskupa nominata Wojciecha Skibickiego

Przewodniczący Episkopatu, abp Stanisław Gądecki wystosował list gratulacyjny do ks. kan. Wojciecha Skibickiego, mianowanego przez Ojca Świętego Franciszka biskupem pomocniczym diecezji elbląskiej.
2019-02-15 12:38:12
miniaturka

Bp Tomasik modlił się przy grobie św. Jana Pawła II

- Modlimy się za naszą ojczyznę, aby nigdy nie wyeliminowała Chrystusa z życia społecznego, politycznego i z serc Polaków - mówił biskup Henryk Tomasik podczas Mszy św. przy grobie św. Jana Pawła II w Rzymie.
2019-02-15 12:52:15
miniaturka

Papież: kto kocha, pomaga

O pomysłowości i nieustającym entuzjaźmie w czynieniu dobra mówił wczoraj Papież do personelu Międzynarodowego Funduszu Rozwoju Rolnictwa.
2019-02-15 13:32:32
miniaturka

Kraków: międzynarodowy kurs dla liderów katolickiej odnowy charyzmatycznej

Z udziałem przedstawicieli ICCRS, czyli Światowej Koordynacji Katolickiej Odnowy Charyzmatycznej, odbędzie się w Krakowie kurs dla liderów wspólnot z Polski i zagranicy.
2019-02-15 14:12:38
miniaturka

Przewodniczący Episkopatu: Losy Europy nie są nam obojętne

Abp Stanisław Gądecki, Przewodniczący Konferencji Episkopatu Polski, wystosował przesłanie do uczestników III Międzynarodowego Kongresu „Europa Christi”, który w dniu wczorajszym odbywał się na Jasnej Górze.
2019-02-15 14:33:59
miniaturka

Filipiny: ofiary tajfunu wprowadzają się do Wioski Papieża Franciszka

Osoby, które straciły swe domy w tajfunie Yolanda, jaki nawiedził Filipiny w 2013 r. wprowadzają się do Wioski Papieża Franciszka w mieście Tacloban. Nowe domy otrzymały tam pierwsze 263 rodziny.