Strona główna
opoka.photoopoka.org.pl
2018-07-07 08:30
ek / Archidiecezja Poznańska

Apostołowie w dresach

Wydawnictwo Świętego Wojciecha poleca książkę Damiana Krawczykowskiego - "Apostołowie w dresach"

Autor/źródło: www.archpoznan.pl

W naturę chrześcijańskiego powołania wpisana jest misja”. - Czy takie hasło do ciebie przemawia? Nie? No to spróbujmy od nowa. 

Nieważne, w czym chodzisz – w garniaku czy w dresie, w biznesowej kiecce czy w dżinach i glanach. Ważne, co robisz z własnym życiem. I Kogo w nim szukasz oraz gdzie. Autor proponuje, byś poszukał razem z nim w Kościele.

Zaskoczony? Zaskoczona? Ato właśnie tutaj proponują ci ŻYCIE. W Kościele nie będziesz maminsynkiem ani córeczką tatusia – tu jesteś Bożym wojownikiem i wojowniczką, bo tu wzrastasz, uwalniasz się od swoich grzechów i słabości. Tu jesteś apostołem – walczysz o życie nie tylko dla siebie, ale i dla innych. Nie wierzysz? Przekonaj się!

Damian Krawczykowski – katolicki felietonista, pisarz młodego pokolenia. Prowadzi swój blog #jasnefelietony na portalu deon.pl, publikuje w czasopismach dla młodzieży „Wzrastanie” oraz „Rycerz Młodych” oraz w miesięczniku charyzmatycznym „Ogień Jezusa”, współpracuje także z portalem wrodzinie.pl. Jest pomysłodawcą projektu ewangelizacyjnego Akademia Apostołów.

***

Damian Krawczykowski Apostołowie w dresach - Jezus potrzebuje właśnie ciebie 
160 stron, 135x205 mm, oprawa miękka, 19,90 zł   


Podziel się tym materiałem z innymi:


 
Kliknij aby zobaczyć newsy zawierające wybrany tag: ewangelizacja, Wydawnictwo św. Wojciecha, Apostołowie w dresach, Damian Krawczykowski