Strona główna
opoka.org.pl
2017-10-10 21:33
Dominika Meller / Anna Krzyczkowska

Plony Życia - nowy cykl konferencji ASK Soli Deo

Już niebawem startuje nowy cykl konferencji organizowany przez Akademickie Stowarzyszenie Katolickie Soli Deo na SGGW w Warszawie.

Autor/źródło: źródło własne ASK Soli Deo

„Plony Życia” to nowy cykl ASK Soli Deo SGGW skierowany nie tylko do osób wierzących, ale również poszukujących odpowiedzi na trudne pytania dotyczące wiary. Nazwa cyklu nawiązuje do uczelni studentów, którzy go zorganizowali - Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie.

Tematyka ma poruszyć kwestię wiary w życiu każdego człowieka, ciągłego nawracania się, pracy nad sobą, tak, aby przyniosło to jak najlepsze owoce i obfite plony. Poprzez konferencję i zwykłą rozmowę chcemy poruszyć mniej przyziemne tematy, a wszystko po to, by zasiać dobre ziarno i głosić Dobrą Nowinę wśród studentów.

Wszystkie konferencje odbędą się w październiku na terenie Kampusu SGGW. Wstęp wolny dla wszystkich zainteresowanych.

„6 sposobów na udany ślub” – pod takim hasłem zostanie wygłoszona konferencja o. A. Szustaka. Rozpocznie ona Plony Życia, jednocześnie jest również konferencją należącą do 5 sezonu cyklu Pachnideł.

Adam Szustak OP to znany i ceniony dominikanin, rekolekcjonista, wędrowny kaznodzieja. Osoba, która niespecjalnie potrzebuje naszego przedstawiania. Szczerymi słowami i poczuciem humoru zjednał sobie tysiące wiernych fanów. Jego słowa - pełne Ducha Świętego - z wyczekiwaniem słuchane są nie tylko w Polsce, ale również za granicą.

Spotkanie odbędzie się 12 października 2017r. o godzinie 19:00 na Kampusie SGGW w budynku 23 (ul. Cieszewskiego 8, 00- 001 Warszawa). W aulach 1 i 2 przemawiać do nas będzie ojciec Szustak „na żywo”, natomiast w aulach 3 i 4 odbędzie się live streaming czyli transmisja video w czasie rzeczywistym – niedostępna w danym dniu nigdzie indziej.

Link do wydarzenia na FB

„Wiara jak ziarnko gorczycy” – wystąpienie Moniki i Marcina Gomułków – druga konferencja cyklu „Plony Życia”.

Monika i Marcin Gomułkowie to małżeństwo, które postanowiło przeżywać nieziemską radość już tu na ziemi. A wszystko to za sprawą miłości, którą oparli na trwałym fundamencie. Wspólnie krocząc drogą do Boga cieszą się każdą chwilą, a swoim entuzjazmem zarażają innych.

Na konferencji opowiedzą nam o swojej wierze jak ziarnko gorczycy, ciągłym nawracaniu się oraz rozwoju duchowym. Wspólne dążenie do tego samego celu jakim jest zbawienie rzeczywiście musi być „Początkiem Wieczności”.

Spotkanie odbędzie się 19 października 2017r. o godzinie 19:00 na Kampusie SGGW w budynku 23 (ul. Cieszewskiego 8, 00- 001 Warszawa) w aulach 1 i 2.

Link do wydarzenia na FB

„Metanoia – droga do Boga” – trzecia, ostatnia w tym roku, konferencja cyklu, wygłoszona przez ks. P. Pawlukiewicza.

Ksiądz Piotr Pawlukiewicz - kaznodzieja, którego zna cała Polska. Swoim poczuciem humoru i odwagą podbija serca nie tylko „ugruntowanych katolików”, ale także, a może przede wszystkim, osoby młode, zagubione, szukające odpowiedzi na trudne pytania dotyczące wiary i życia.

Zapraszamy na ostatnią konferencję cyklu „Plony Życia”. Ksiądz Pawlukiewicz opowie nam o metanoi - nawróceniu, zmianie nie tylko myślenia, ale również postępowania. Wskaże nam to Drogę, która do Niego prowadzi. Nie obiecujemy jednak, że Droga ta będzie prosta.

Spotkanie odbędzie się 25 października 2017r. o godzinie 19:00 na Kampusie SGGW w budynku 32 (ul. Nowoursynowska 161/35, 02-787Warszawa) w aulach 1 i 2.

Link do wydarzenia na FB

Zachęcamy do śledzenia naszego FP: Plony Życia

Pomimo, że „Plony Życia” to najświeższy projekt ASK Soli Deo, mamy nadzieję, że przyciągnie on duże grono odbiorców. Działamy z wielką radością i zaangażowaniem. Dokonujemy wszelkich starań, aby wszyscy byli zadowoleni i usatysfakcjonowani. Zarówno od strony merytorycznej jaki i technicznej, ale przede wszystkim DUCHOWEJ.

Zapraszamy do odwiedzania strony www oraz strony Facebook organizatorów.


Więcej ważnych i ciekawych artykułów na stronie opoka.org.pl →


Podziel się tym materiałem z innymi:


 

Polecamy