Strona główna
opoka.org.pl
2017-10-10 12:07
Izabela Normantowicz

IV Kongres Życia i Rodziny - Rewolucja kulturowa dzisiaj: społeczeństwo, szkoła, rodzina

Kongres,odbędzie się 26.10.2017 w Warszawie, będzie poświęcony ideologii gender, seksualizacji dzieci i młodzieży oraz edukacji antydyskryminacyjnej.

Autor/źródło: Centrum Życia i Rodziny

W obliczu bardzo niepokojących zmian kulturowych w obszarze wychowania i edukacji, tegoroczny IV Kongres Życia i Rodziny będzie poświęcony analizie istoty oraz sposobom przeciwstawiania się ideologii gender, seksualizacji dzieci i młodzieży oraz tzw. edukacji antydyskryminacyjnej. Spotkanie odbędzie się pod hasłem „Rewolucja kulturowa dzisiaj: społeczeństwo, szkoła, rodzina”.

W czasie Kongresu głos zabiorą wybitni specjaliści – m.in. Magdalena Trojanowska, Bogna Białecka czy prof. Aleksander Stępkowski, którzy wprowadzą nas w mechanizmy działania deprawatorów, marksistowskie podłoża ideologii gender oraz wskażą kierunki przeciwdziałania zagrożeniom związanym z tymi ruchami. 

Do udziału w Kongresie są zaproszeni rodzice, samorządowcy, nauczyciele, wychowawcy, działacze społeczni oraz osoby duchowne, a więc osoby mające bezpośredni wpływ na kształt edukacji i kierunki wychowywania młodego pokolenia Polaków.

Kongres organizuje Centrum Życia i Rodziny – Fundacja podejmująca działania na rzecz życia i rodziny w Polsce. Do jej sukcesów można zaliczyć między innymi akcję „Stop dyktaturze mniejszości”, pod którą podpisało się prawie 140 tysięcy osób.

Udział w Kongresie jest bezpłatny. Należy jedynie pokryć koszty obiadu. Zapisy oraz dodatkowe inforamcje znajdują się na stronie www.kongreszyciairodziny.pl. 

Więcej ważnych i ciekawych artykułów na stronie opoka.org.pl →


Podziel się tym materiałem z innymi:


 

Polecamy