Strona główna
opoka.org.pl
2017-10-06 10:30
Monika Fenisz

Sesja Zarządów KSM

Przedstawiciele Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży z całej Polski będą obradowali na temat działalności Stowarzyszenia.

Sesja Zarządów KSM
Autor/źródło: KSM Polska

O godz. 18.00 rozpocznie się dzisiaj Ogólnopolska Sesja Zarządów KSM. Młodzież wraz z księżmi asystentami spotka się w Rzeszowie i tam do niedzieli podsumowywać będzie dotychczasową działalność KSM, a także planować kolejne inicjatywy.

Uczestnicy rozmawiali będą m.in. o planowanej ogólnopolskiej pielgrzymce z zawierzeniem Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży Matce Bożej, poruszą temat przygotowań do jubileuszu 450-lecia śmierci św. Stanisława Kostki. Spotkają się także z ks. Emil em Parafiniukiem, który opowie o współpracy z Krajowym Biurem Organizacyjnym Światowych Dni Młodzieży. Będzie to również czas dzielenia się doświadczeniem pracy oddziałów KSM w różnych rejonach Polski.

Gospodarzem Ogólnopolskiej Sesji Zarządów Diecezjalnych KSM jest Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży Diecezji Rzeszowskiej.

Linki zewnętrzne:


Podziel się tym materiałem z innymi:


 
Kliknij aby zobaczyć newsy zawierające wybrany tag: młodzież, KSM, sesja zarządów, Rzeszów, Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży, obrady