Strona główna
opoka.org.pl
2017-10-04 12:20

Festiwal Chrześcijańskie Granie 2017

7. Festiwal Chrześcijańskie Granie odbędzie się 26 listopada 2017 na Arenie Ursynów w Warszawie. Zagrają na nim gwiazdy: Gospel Rain, Muode Koty, Play&Pray, Arkaadio, StronaB, Beu, Tomek Jasiński i inni.

Plakat Festiwalu Chrześcijańskie Granie 2017

Festiwal od 2011 roku pokazuje to co nowe i dobre na polskiej scenie. Od 2015 co roku wybierana jest PREMIERA ROKU – przebój roku. Całość kończy wspólne UWIELBIENIE. Wydarzenie rozpocznie się od Eucharystii. Podczas Festiwalu tradycyjnie już odbędzie się Koncert Premiery 2017. W konkursie wystąpią: Arkadio, stronaB i BeU. Publiczność zgromadzona na Arenie Ursynów poprzez sms-y wybierze laureata Złotego Krążka za najlepszy utwór. Nagrodę dla zwycięzców ufundował Prezydent RP – Andrzej Duda.


Poza Koncertem Premiery odbędzie się koncert zespołu GOSPEL RAIN (Złoty Krążek 2016). Jest to jeden z najstarszych i najlepszych zespołów muzyki chrześcijańskiej w Polsce. Na scenie zobaczymy również laureatów koncertu Debiuty (MUODE KOTY i Play&Pray) oraz zwycięzcę konkursu Non Stop CCM – Tomek Jasiński Music.

Całe wydarzenie rozpocznie się o 14.00 Eucharystią, na którą zaproszony jest jeden z warszawskich biskupów. Po Mszy świętej planowane jest wręczenie nagród laureatów Przeglądu Chrześcijańskie Granie, który 28 października odbędzie się w Dobrym Miejscu. W tym roku dla uczestników przygotowywane są trzy strefy: powołaniowa, dla singli i dla dziecka.

Na festiwalu Chrześcijańskie Granie występowali m.in. Antonina Krzysztoń, Ewa Uryga, Gospel Rain, Kanaan, Magda.lena Frączek, 33, El Camino czy Arkadio.Więcej informacji na temat tegorocznej edycji można znaleźć na stronie www.festiwal.chrzescijanskiegranie.pl

Ruszyliśmy ze sprzedażą biletów na 7. Festiwal Chrześcijańskie Granie. Można to zrobić poprzez stronę partnera imprezy – serwis www.chrzescijanscysingle.pl. Bilety są dostępne w cenie 39 zł. Dla grup większych od 5 osób przygotowane są zniżki. Bilety grupowe dostępne są tylko poprzez kontakt z fundacją – czytamy na stronie 7. Festiwalu Chrześcijańskie Granie. Podczas tegorocznej edycji festiwalu w Arenie Ursynów organizatorzy spodziewają się ponad tysiąc osób.

Organizatorzy: Fundacja „Chrześcijańskie Granie”, Katolickie Centrum Kultury Dobre Miejsce / Partner: Fundacja PZU / Patronat honorowy abpa Kazimierza Nycza i abpa Henryka Hosera.Linki zewnętrzne:

Więcej ważnych i ciekawych artykułów na stronie opoka.org.pl →


Podziel się tym materiałem z innymi:


 

Polecamy
2017-10-04 11:18:58
miniaturka
play

Zawierzyliśmy Maryi. Boski festiwal

Gościem Tematu Dnia był Michał Guzek z Fundacji Chrześcijańskie Granie, który w rozmowie z Ewą Pietrzak wyjaśniał jak zostać muzykiem bez układów i znajomości i jakie warunki trzeba spełnić.
2017-10-04 11:59:16
miniaturka

Ostrów Wielkopolski: dziś Narodowy Kongres Rodzin

Ostrów Wielkopolski zamieni się w czwartek 4 października w centrum rozmów o polskiej polityce rodzinnej.
2017-10-04 12:29:32
miniaturka

Kaplica Świętych Zesłańców i Męczenników Wschodu w Sanktuarium św. Jana Pawła II

W Sanktuarium św. Jana Pawła II w Krakowie powstaje Kaplica Świętych Zesłańców i Męczenników Wschodu. Jej poświęcenie planowane jest na 4 listopada.
2017-10-04 13:08:10
miniaturka

Kard. Stanisław Dziwisz modlił się przy grobie kard. Franciszka Macharskiego

W uroczystość św. Franciszka z Asyżu, patrona kard. Franciszka Macharskiego, przed kryptą, w której spoczywa, modlił się kard. Stanisław Dziwisz.
2017-10-04 13:38:31
miniaturka

Warszawa: Sesja upamiętniająca abp. Antoniego Baraniaka

Pod patronatem Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Andrzeja Dudy odbędzie się w Warszawie 6 października 2017 r. uroczystość upamiętniająca osobę abp. Antoniego Baraniaka.
2017-10-04 13:58:59
miniaturka

"Różaniec Do Granic" także w kajaku, na statku i w górach

Uczestnicy "Różańca do granic" 7 października zgromadzą się w wielu niezwykłych miejscach. Wierni będą się modlić nie tylko wzdłuż granicy Polski, ale też np. na pokładzie statku, na flisackiej tratwie i w górskim schronisku.