Strona główna
opoka.org.pl
2017-09-23 22:29
Małgorzata Strzelec / ks. Łukasz Żurawski

Różaniec do granic w Lutogniewie

Modlitwą różańcową opleciona zostanie Polska w dniu 7 października. Popłynie ona także ku niebu z sanktuarium Matki Bożej Pocieszenia w Lutogniewie.

Zapowiedź modlitwy różańcowej w sanktuarium w Lutogniewie
Autor/źródło: ks. Łukasz Żurawski

7 . października, w Święto Matki Bożej Różańcowej Polska opleciona zostanie wielkim wołaniem ku niebu - modlitwą różańcową. Matka Boża objawiając się w Fatimie zachęcała i prosiła o tę modlitwę. Nie wszyscy jednak mogą udać się w tym dniu na granice naszego kraju. W związku  z  tym chcąc łączyć się duchowo z uczestnikami inicjatywy RÓŻANIEC DO GRANIC kustosz sanktuarium Matki Bożej Pocieszenia w Lutogniewie, ks. kanonik Łukasz Żurawski zaprasza wszystkich chętnych zatroskanych  o los naszej Ojczyzny  Polski i świata. Nie może w tym dniu zabraknąć modlitwy różańcowej  w intencji Polski i świata w Lutogniewskim Sanktuarium Maryjnym. O godzinie 13:00 w Sanktuarium Matki Bożej Pocieszenia będzie sprawowana Msza Święta. Po Eucharystii wspólna adoracja Najświętszego Sakramentu. Następnie o godz. 14:00 modlitwa różańcowa, podczas której rozważane będą tajemnice radosne.

Jeśli nie możesz w tym dniu udać się na granice naszego kraju, a czujesz potrzebę wspólnej modlitwy  różańcowej w intencji Ojczyzny i świata, przybądź do sanktuarium w Lutogniewie. Matka Boża Pocieszenia zaprasza i czeka!


Więcej ważnych i ciekawych artykułów na stronie opoka.org.pl →


Podziel się tym materiałem z innymi:


 

Polecamy