Strona główna
opoka.photoopoka.org.pl
2017-09-01 15:14
ek / Pola Dialogu

Kraków: Msze święte w intencji prześladowanych chrześcijan

Począwszy od 6 września, w każdą pierwszą środę miesiąca, w kościele św. Wojciecha, na Rynku Głównym w Krakowie odprawiana będzie msza święta w intencji prześladowanych chrześcijan.

Autor/źródło: Pola Dialogu/Facebook

Rocznie ginie 100 tys. chrześcijan tylko i wyłącznie ze względu na wyznawaną wiarę w Pana Jezusa.

Począwszy od 6 września, w każdą pierwszą środę miesiąca, w kościele św. Wojciecha, na Rynku Głównym w Krakowie odbywać się będzie Adoracja Najświętszego Sakramentu, a tuż po niej odprawiana będzie msza święta w intencji prześladowanych chrześcijan.


W środę 6 września, w modlitwie uczestniczyć będzie także br. George, franciszkanin z Aleppo, który wygłosi krótkie świadectwo i opowie o życiu w Syrii.


Adoracja Najświętszego Sakramentu rozpocznie się o godz. 20:00, będziemy modlić się o pokój na świecie, o odwagę dla naszych prześladowanych sióstr i braci w wierze.

O godz. 21:37 odprawiona będzie Msza święta pod przewodnictwem ks. Rafał Cyfka - Dyrektora krakowskiego biura Stowarzyszenia "Pomoc Kościołowi w Potrzebie"

---Podziel się tym materiałem z innymi:


 
Kliknij aby zobaczyć newsy zawierające wybrany tag: Kraków, prześladowania chrześcijan, Pomoc Kościołowi w Potrzebie, Pola Dialogu