Strona główna
opoka.photoopoka.org.pl
2017-08-31 10:17
Anna Bajon / Ks. Jan Kleszcz, Kapelan Duszpasterstwa Kolejarzy

Pielgrzymka kolejarzy do Krakowa-Łagiewnik

Kapelan Duszpasterstwa Kolejarzy zaprasza 9 września Kolejarzy i Ich Rodziny do udziału w 15. Ogólnopolskiej Pielgrzymce Kolejarzy Polskich do sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Krakowie - Łagiewnikach.

Autor/źródło: Ks. Robert Capała, licencja: CC BY

Jak napisał Ks. Jan Kleszcz

"Stosownie do programu roku duszpasterskiego Kościoła w Polsce myślą przewodną i nadzieją tegorocznego pielgrzymowania Kolejarzy jest wezwanie: Idźcie i głoście.

Duszpasterstwo Kolejarzy Archidiecezji wrocławskiej, zachęca i zaprasza P.T. dolnośląskie Zarządy Spółek PKP, Kolejowe Związki Zawodowe, wszystkich Kolejarzy i Ich Rodziny do zorganizowanego, licznego i wspólnego udziału w naszej pielgrzymce.

 Serdecznie prosimy poczty sztandarowe poszczególnych Zakładów PKP o włączenie się w to wydarzenie. Na Brochowie przygotowywana jest autokarowa wyprawa do Krakowa. Wszystkich, zainteresowanych którzy chcieliby dołączyć do tej grupy Brochowskiej prosimy o zgłoszenia do czwartku, 07. września br., w dni powszednie w godzinach od 10.30 do 15.30 pod numerem telefonu: 71 343 35 21 w. 20."Podziel się tym materiałem z innymi:


 
Kliknij aby zobaczyć newsy zawierające wybrany tag: pielgrzymka, kolejarze, Kraków-Łagiewniki