Strona główna
opoka.org.pl
2017-08-23 08:42
RA

Piknik z mamą i tatą przed licheńską bazyliką

Do udziału w Pikniku z mamą i tatą, który w ostatnią niedzielę wakacji odbędzie się przed licheńską bazyliką, zapraszają księża marianie. (27.08).

Przed rozpoczęciem zabawy, dzieci wraz ze swoimi rodzicami i dziadkami zaproszone są do udziału w niedzielnej Mszy św. o godz. 12.00, podczas której otrzymają indywidualne błogosławieństwo przed rozpoczęciem nowego roku szkolnego.

W trakcie pikniku, który rozpocznie się po Mszy św., dzieci będą mogły skorzystać z licznych atrakcji, przygotowanych dla nich z tej okazji. Do wyboru będzie m.in.: basen z kulami wodnymi, zamki, dmuchańce, mega-dart, bramka celnościowa, kącik plastyczny, malowanie buziek, rzut obręczą, rzut workiem na odległość, strzał do bramki unihokeja, przeciąganie liny, slalom w alko-goglach, mega-skakanka oraz podchody rodzinne pod hasłem „Rodzina z katechezą za pan brat”.

W trakcie pikniku na scenie zaprezentują się także wokaliści z Konińskiego Domu Kultury. Z kolei dla maluchów przygotowano dziecięce tańce, tor przeszkód, bujaki oraz specjalną strefę malucha.

Piknik potrwa do godz. 16.30. Jego organizatorem jest Licheńskie Centrum Pomocy Rodzinie i Osobom Uzależnionym.

Licheń Stary, 22 sierpnia 2017 r.

Więcej ważnych i ciekawych artykułów na stronie opoka.org.pl →


Podziel się tym materiałem z innymi:Polecamy