Strona główna
opoka.photoopoka.org.pl


2017-07-16 13:40
ek

Święto Młodzieży na Górze św. Anny!

W dniach od 17 do 22 lipca na Górze św. Anny odbywać się będzie ogólnopolskie spotkanie młodzieży na Górze Świętej Anny organizowane przez franciszkanów Prowincji św. Jadwigi.

Autor/źródło: Adrian Zajkowski, licencja: CC BY

W spotkaniu może wziąć udział każdy, kto ukończył II klasę gimnazjum. Od osób niepełnoletnich wymagana jest zgoda rodzica lub prawnego opiekuna – wypełniony formularz podpisany przez rodziców lub prawnych opiekunów młodzież przywozi ze sobą na Święto Młodzieży. Wzór oświadczenia rodziców o wyrażeniu zgody można pobrać tutaj.

Uczestnicy Święta Młodzieży mieszkają w Domu Pielgrzyma lub na polu namiotowym (we własnych namiotach — konieczny sprzęt biwakowy lub w namiotach wojskowych z łóżkami polowymi). W trakcie spotkania nie ma noclegów koedukacyjnych tzn. dziewczęta i chłopcy śpią w oddzielnych pokojach lub namiotach.

Organizatorzy Święta Młodzieży zapewniają codziennie smaczną i pożywną zupę na obiad oraz herbatę na śniadanie i kolację. Pozostałe wyżywienie we własnym zakresie! Istnieje także możliwość otrzymania wrzątku do tzw. zupek chińskich. Każdego dnia, rano i wieczorem można zakupić świeże pieczywo i podstawowe produkty spożywcze.

Szczegółowy program Święta Młodzieży dostępny jest tutaj.

Informacje związane z dojazdem dostępne są tutaj.

Strona internetowa Święta Młodzieży - swietomlodziezy.com


Organizatorzy serdecznie zapraszają na niezapomniane chwile spotkania z Bogiem i ludźmi!Podziel się tym materiałem z innymi:


 
Kliknij aby zobaczyć newsy zawierające wybrany tag: młodzież, Góra św. Anny