Strona główna
opoka.org.pl
2017-06-16 11:20
S. Zielińska / BP KEP

Abp Stanisław Gądecki odwiedzi Laxton Hall

W dniach 17–19 czerwca, abp Stanisław Gądecki, metropolita poznański, przewodniczący Konferencji Episkopatu Polski będzie przebywał w Polskiej Misji Katolickiej Anglii i Walii w Laxton Hall k/Londynu.

Autor/źródło: Eliza Bartkiewicz/episkopat.pl, licencja: CC BY

Abp Gądecki spotka się z kapłanami Polskiej Misji Katolickiej Anglii i Walii oraz z dziećmi biorących udział w zajęciach tamtejszych Polskich Szkół Sobotnich.

W sobotę, 17 czerwca o godz. 16.00, abp Stanisław Gądecki weźmie udział w spotkaniu dzieci biorących udział w zajęciach Polskich Szkół Sobotnich w siedzibie Polskiej Misji Katolickiej w Anglii i Walii w Laxton Hall k/Londynu.

W niedzielę, 18 czerwca o godz. 12.00, Przewodniczący Episkopatu Polski będzie celebrował Mszę św. połączoną z procesją Eucharystyczną w parafii Polskiej Misji Katolickiej.

W poniedziałek, 19 czerwca o godz. 12.00, Metropolita Poznański weźmie udział w spotkaniu kapłanów Polskiej Misji Katolickiej w Anglii i Walii. Spotkanie rozpocznie Msza św. Następnie hierarcha wygłosi konferencję na temat aktualnego roku duszpasterskiego.

BP KEP / episkopat.pl

Więcej ważnych i ciekawych artykułów na stronie opoka.org.pl →


Podziel się tym materiałem z innymi: