Strona główna
opoka.photoopoka.org.pl


2017-06-12 11:59
AC / pro-life.pl

II Małopolski Marsz dla Życia i Rodziny „Życiu - TAK”

Polskie Stowarzyszenie Obrońców Życia Człowieka i Akcja Katolicka Archidiecezji Krakowskiej zapraszają już dzisiaj na II Małopolski Marsz dla Życia i Rodziny „Życiu – TAK”, który odbędzie się w niedzielę, 8 października 2017 r.

Autor/źródło: pixabay, KathrinPie, licencja: CC0

Marsz rozpocznie się o godz. 10:00 Mszą Świętą koncelebrowaną pod przewodnictwem JE ks. abp. Marka Jędraszewskiego w Katedrze Wawelskiej, po czym uczestnicy przejdą na krakowski Rynek.

Marsz organizują, między innymi: Akcja Katolicka Archidiecezji Krakowskiej, Caritas Archidiecezji Krakowskiej, Duszpasterstwo Służby Liturgicznej i Ruchu Światło-Życie Archidiecezji Krakowskiej, Fundacja „Jeden z nas”, Katolickie Stowarzyszenie „Civitas Christiana” Oddział Okręgowy w Krakowie, Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży Archidiecezji Krakowskiej, Mężczyźni Świętego Józefa, Polskie Stowarzyszenie Obrońców Życia Człowieka, Region Małopolski NSZZ „Solidarność”, Stowarzyszenie Rodzin Katolickich w Archidiecezji Krakowskiej, Wydział Katechetyczny Kurii Metropolitalnej w Krakowie.

Jednocześnie organizatorzy pragną poinformować, że nie są związani z Marszem dla Życia i Rodziny, który był organizowany 21 maja br. w Krakowie przez Centrum Wspierania Inicjatyw dla Życia i Rodziny i Instytut Ks. Piotra Skargi.

źródło: pro-life.pl


Podziel się tym materiałem z innymi:


 
Kliknij aby zobaczyć newsy zawierające wybrany tag: pro-life, życie, Marsz dla Życia i Rodziny