Strona główna
opoka.photoopoka.org.pl
2017-05-17 12:06
S. Zielińska / archwwa.pl

Koncert dziękczynny za Jana Pawła II pt. „Miłość rodzi życie”

W czwartek, 18 maja, w kościele akademickim p.w. św. Anny w Warszawie odbędzie się koncert z okazji 97. rocznicy urodzin św. Jana Pawła II.

Kościół p.w. św. Anny, Warszawa
Autor/źródło: Solidphotouploader, CC BY-SA 3.0, https://commons.wikimedia.org

 „Miłość rodzi życie” to koncert dziękczynny za dar powołania świętego Jana Pawła II. Wydarzenie rozpocznie się 18 maja o godz. 19:30, a wystąpi w nim zespół „Tylko Ty” składający się ze stypendystów Fundacji “Dzieło Nowego Tysiąclecia”.

Podczas godzinnego koncertu podopieczni Fundacji “Dzieło Nowego Tysiąclecia” wykonają utwory autorstwa kompozytora i dyrygenta Huberta Kowalskiego, a także poprowadzą modlitwę uwielbienia.

– Spotkanie modlitewne jest okazją do świętowania i dziękowania za dar życia Jana Pawła II – wyjaśnia Marta Dywicka, manager zespołu „Tylko Ty” i dodaje: „Zależy nam, żeby o tym wspaniałym człowieku przypomnieć także w dniu Jego urodzin. Chcemy udowodnić, że Jego słowa wciąż są warte refleksji i wcielania w życie”.

Zespół „Tylko Ty” swoją działalność rozpoczął w 2013 roku. Składa się z piętnastu wokalistów, dziewięciu instrumentalistów oraz dyrygenta. Do tej pory wystąpił m.in. na jednej scenie z Polską Orkiestrą Lekarzy, grając Oratorium Bożonarodzeniowe oraz z Legnicką Orkiestrą Symfoniczną. Swoim występem rozpoczął także transmisję telewizyjną gali wręczenia nagród Totus.

Organizatorem wydarzenia jest Fundacja Dzieło Nowego Tysiąclecia".

Wstęp wolny.

Patronat medialny: Stacja7.pl i Aleteia.pl


archwwa.pl


Zdjecie: Kościół p.w. św. Anny, Warszawa autor: Solidphotouploader, licencja: CC BY-SA 3.0Podziel się tym materiałem z innymi:


 
Kliknij aby zobaczyć newsy zawierające wybrany tag: Jan Paweł II, Warszawa, koncert, Fundacja Dzieło Nowego Tysiąclecia