Strona główna
opoka.photoopoka.org.pl
2017-05-18 16:30
Michal Klosowski / Krakow2016

Kraków: Książka na rocznicę ŚDM 2016

W związku z rocznicą ŚDM w Krakowie (lipiec 2017) powstaje książka, zbierająca świadectwa tego czasu. Do jej tworzenia zaproszeni są wszyscy chcący podzielić się przeżyciami ze spotkania z Papieżem.

Autor/źródło: www.krakow2016.com

Światowe Dni Młodzieży w Krakowie były przełomowym momentem w życiu młodych ludzi z Polski i pielgrzymów z całego świata. Był to czas, w którym powstało wiele wspaniałych historii. Dlatego rok po ŚDM młodzi współorganizatorzy wydarzenia chcą podzielić się nimi z całą Polską, wydając książkę z pasjonującymi świadectwami i rozmowami ze znanymi uczestnikami Światowych Dni Młodzieży w Krakowie. 

Jak przekonują, książka ta nie powstanie bez zaangażowania uczestników spotkania młodych z Papieżem, piszą. - Zapraszamy, podzielcie się własnymi historiami, wspólnie stwórzmy niepowtarzalną kolekcję historii spotkanych ludzi z Polski i zagranicy. Jak sami twierdzą, przyświecają im dwa cele: pragnienie, by publikacja stała się trwałym obrazem ŚDM zawartym we wspomnieniach organizatorów i uczestników tego wydarzenia na skalę światową oraz marzenie o tym, by była motywacją dla młodych osób do ciągłego zaangażowania w życie Kościoła. 

Historie i świadectwa z czasu Światowych Dni Młodzieży w Krakowie przesyłać można mailowo na adres: komunikacja@krakow2016.com do czwartku, 25 maja 2017.


Więcej informacji znaleźć można na stronie: http://krakow2016.com/pl/news-single/wspolnie-napiszmy-ksiazke-o-sdm-w-krakowie

Linki zewnętrzne:


Podziel się tym materiałem z innymi: