Strona główna
opoka.org.pl
2017-05-05 08:26
Biuro prasowe Tratwa

"Tratwa" Festiwal Pleszew 2017

W dniach 19-21 maja 2017 r. po raz trzeci spotykamy się w Pleszewie. To trzy dni oparte na przyjaźni, nie tylko tej między człowiekiem a człowiekiem, ale przede wszystkim między człowiekiem i Bogiem.

Plakat TFP2017
Autor/źródło: Tratwa

Witaj! 

Ruszyły zapisy na warsztaty dla młodzieży, będące częścią tegorocznego festiwalu „Tratwa”. W dniach 19-21 maja 2017 r. po raz trzeci spotykamy się w Pleszewie. To trzy dni oparte na przyjaźni, nie tylko tej między człowiekiem a człowiekiem, ale przede wszystkim między człowiekiem i Bogiem.

W trakcie festiwalu – jak co roku – nie zabraknie gwiazd. Tym razem będą z nami Buslav (piątek) i Luxtorpeda (niedziela). Sobotni wieczór wspólną modlitwą zaanimuje ekipa Tratwa Music Project.

Aby uatrakcyjnić program, z myślą o ludziach młodych przygotowaliśmy aż 25 warsztatów o różnorodnej tematyce, tj. m.in. taniec, fotografia, sport, samoobrona, gotowanie, sztuka parzenia kawy, mechanika czy lotnictwo. Podczas warsztatów młodzież nie tylko rozwija talenty, ale także odkrywa nowe pasje i poznaje swoich rówieśników przy świetnej zabawie. Pełna oferta warsztatowa jest dostępna na naszej stronie internetowej: http://tratwa.com.pl/warsztaty. Każdy z uczestników znajdzie coś dla siebie.

W trakcie festiwalu – jak co roku – z młodzieżą spotkają się zaproszeni goście. Tym razem będą z nami prof. Jacek Kurzępa – twórca programów przeciwdziałających prostytucji nieletnich, przedstawiciele stowarzyszenia Pomoc Kościołowi w Potrzebie, wraz z zaproszonym gościem z Aleppo, Grzegorz Wacław „Dziki”, twórca projektu „Mocneramię”, firmy rozpowszechniającej koszulki ewangelizacyjne, a także aktorka Barbara Wypych czy wielokrotny medalista wielkich imprez sportowych w trójboju siłowym – Marcin Kapała.

W poprzednich latach byli z nami m.in. Sławomir Szmal, Natalia Niemen, Mate.O, Marika, Tau, Arkadio, Zbigniew Kaliszuk oraz zespoły: Raz, Dwa Trzy i Maleo Raggae Rockers. „Tratwa” Festiwal Pleszew odbywa się od 2015 roku.

* * *

Do czego zapraszamy?

Mamy wspólny cel – dotrzeć do młodych z przesłaniem o Bogu, który może przemienić ich życie, nadać życiu sens. W tym kierunku chcemy zmierzać razem z Państwem, dlatego prosimy o nagłośnienie wśród ludzi młodych informacji o festiwalu. Jeśli sami będą chcieli Państwo przyjechać, będzie nam miło gościć Państwa w tym czasie. Przypominamy, że w trakcie koncertów i spotkań z gośćmi nie obowiązują bilety (wstęp wolny). Im będzie nas więcej, tym większa okazja, że wartościowy przekaz dotrze do jak najszerszego grona osób poszukujących w sowim życiu Boga, prawdy i miłości. A przecież wszystkim nam w sposób szczególny zależy na ludziach młodych.

* * *

Przesyłamy Państwu program Festiwalu:

Piątek:

• Spotkanie z prof. Jackiem Kurzępą (przed koncertem)

• Koncert Buslava (godz. 20:30)

Sobota:

• Spotkanie z przedstawicielami stowarzyszenia Pomoc Kościołowi w Potrzebie i kapłanem posługującym na co dzień w Syrii (przed koncertem)

• Koncert Tratwa Music Project (godz. 20:30)

Niedziela:

• Spotkanie z Grzegorzem Wacławem „Dzikim” (przed koncertem)

• Koncert Luxtorpedy (godz. 19:30)

Pozdrawiamy serdecznie,

Załoga „Tratwy”


Więcej ważnych i ciekawych artykułów na stronie opoka.org.pl →


Podziel się tym materiałem z innymi:


 

Polecamy