Strona główna
opoka.photoopoka.org.pl
2017-04-12 10:25
AC

Czym dla Ciebie jest... zbawienie? Internetowe rekolekcje wielkopostne [WIDEO]

To już ostatni odcinek internetowych rekolekcji wielkopostnych. Na ich zakończenie bardzo ważne pytanie: Czym dla Ciebie jest... zbawienie?

Przez cały Wielki Post wraz z Domem Formacyjnym Ruchu Światło-Życie w Jaworniku zastanawialiśmy się czym dla nas są ważne kwestie wiary katolickiej. Tegoroczne rekolekcje wielkopostne już się kończą.

Pomagali nam w rozważaniach:

* Abp Wiktor Skworc
* Magda Anioł
* Marcin Jakimowicz
* S. Piotra Wiśniewska
* Aldona Ronczka
* Ks. Andrzej Króliczek
* Daniel Stolarz

Abp Wiktor Skworc mówi, że zbawienie to przyszłość. "Mamy nadzieję, zgodnie z Bożą obietnicą, że ta przyszłość będzie wieczna i szczęśliwa w Domu Ojca" - mówi Arcybiskup.

Nowe odcinki rekolekcji w Wielkim Poście pojawiały się codziennie od poniedziałku do soboty. Zapraszamy do zobaczenia ostatniego odcinka tegorocznych rekolekcji i... dzielenia się w komentarzach na Facebooku albo w formularzu, przygotowanym przez Dom Formacyjny Ruchu Światło-Życie w Wiśle Jaworniku, który można znaleźć pod filmem na kanale (YouTube) Domu.

Zapraszamy także do odwiedzenia profilu Domu na Facebooku i dziękujemy za wspólny czas zastanawiania się nad ważnymi sprawami.

Źródło: Dom Formacyjny Ruchu Światło-Życie Wisła Jawornik


Podziel się tym materiałem z innymi:


 
Kliknij aby zobaczyć newsy zawierające wybrany tag: zbawienie, rekolekcje wielkopostne, rekolekcje internetowe, Czym Dla Ciebie Jest